1 hafta önce bilinçli kalori hesabı yaparak diyete başladım ve 1 haftada 2,5 kilo verdim sizce iyi mi?

Diyet dediysem öyle yok kibrit kutusu peynir yok eti form bisküvi falan değil herşeyi yiyorum günlük kendime alabileceğim kaloriyi belirliyorum ve o rakam dolana kadar herşeyi yiyorum bilinç olunca kilo vermek zor değil bence.

0|1
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• sanki biraz fazla 1 haftada 2.5 kilo eğer buna devam ediceksen yavaşlamalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkek için günde alınması gereken kalori 1400 civarı diye biliyorum. Umarım sağlıklı gidiyordur kiloların.

0|0
    0|0
  • Ben de o yöntemle verdim ama açıkçası bu hızda olunca kilo gitmesi gereken yerden mi gidiyor emin değilim kas kitlelerinden gidiyorsa sıkıntı çok hızlı kilo vermek kalp kasını da zayıflatır, vücutta deformelere de neden olur. Kalori hesabı mantıklı da biraz yavaş gitmek lazım herhalde.

0|0
    0|0
    • Dediğin şey çok az beslenince olur ama ben herşeyden yiyorum hep aktifim her boş anımda kalori yakmayı sağlayacak hareketler yapıyorum ve günde 2.5 litre su içiyorum ekmek yemiyorum şeker kullanmıyorum

• 1000-1100 az ama ya kendi kendine 2500 yakıyor demişsin üzerine bir de egzersiz yapıyorsun benim hareketsiz yaşamım vardı 1200 alarak ayda 8 kilo verdim bence rahat 1800 civarı alabilirsin metabolizman o kadar hızlıysa ama yorgunluk, bitkinlik hissetmiyorsan sen bilirsin vücut sinyalini veriyor zaten

• Yooo hiç rahatsız değilim enerjim ve direncim aynı

• benim diyetisyenim bana 1 ayda en fazla 3 kılo dıyo bılemıyorum cok ani gitmiş senin acaba ne kadarı yağ onemlı olan o?

0|0
    0|0
    • Ben bunu ilk kez yapmıyorum benim metabolizmam çok iyi çalışıyor spor salonunda defalarca ölçtürdüm gün boyu hiç hareket etmesem bile vücudum en az 2500 kalori kendisi yakıyor 1 kiloda 7000 kalori olduğuna göre.

• ne diyim hayırlısı olsun :)

• Cok iyi yaa bu sekilde zayiflayan cok bende deneyecem ama bakalim ne zaman

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...