Sevgiliniz doğum gününüzü unutsa ne yapardınız ?

Benım ıkı yıllık bır ılıskım var çok güzel .. samimi temiz içten bi şekilde devam ediyor 2 gun sonra benım dogum gunum unutursa gercekten çok bozulurum sızce unutur mu sızın sevgılınız unutsa ne yapardınız

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende onu unuturum.

0|0
    0|0
    • ben cok üzülürüm ama ya :(

• Yeri geliyor arkadaşım dahi unutsa kiriliyorum sevgili daha başka ilk başta ondan beklerim .

Erkekler Ne Diyor 7

• benimde bir hafta sonra var bakalım bizimki hatırlayacak mı hiç lafını yapmıyor :)))

0|0
    0|0
  • beyzbol sopasıyla en iyi atışımı yaparım

0|0
    0|0
  • Hemen ayrılıyoruz, derim.

0|0
    0|0
  • ya o kadar takmamda ,yinede ( acaba ) derim yani.

0|0
    0|0
  • biraz kırılırdım tabi

0|0
    0|0

• İlişkilerde zaman geçtıkce erkekler umursamaz olabılıyor ama unuttu dıyede cılgın bır tepkı verme karsına al otur konus uyar hassas oldugun noktalarda

0|0
    0|0
  • bana her günümü doğum günü gibi hissettirdiği için unuttuğunu anlamam bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Unuttu çok bozuldum.

Ama hissizleşiyorsun zamanla.

0|0
    0|0
  • benimkide bu yil unutdu.aslinda hastaydi hic bir sey demedi. erkekler odun. unutma

0|0
    0|0
  • sadece bozulurum kızarım en fazla :D

0|0
    0|0
  • Kırılırım. Üzülürüm. İlişkinin 1.senesinde unuttu sanırım?

0|0
    0|0
  • Olabilir insanlik hali..unutmasini istemiyorsam hatirlatirim

0|0
    0|0
  • erkekler malesef kizlar kadar duyarli olamiyor bu konuda biz daha duygusaliz , dogum gunu bizim icin ozeldir, bu ozel gunumuzde hatirlanmak tatli bir soz duymak hosumuza gider. benim erkek arkadasimin dogum gunu aklimdadir unutmam, ama o benim dogum gunumu unuttu cok kirilmistim ama kizmadim cunku birbirimizi seviyoruz, sevgisini gosteriyor her zaman , bu gunu unuttu diye de kizamiyorum. ama hatirlayacaksa da facebook araciligi ile de hatirlamasin zaten, icten olmali olacaksa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...