Çikolata mı, yoksa öpüşmek mi?

Middlesex Üniversitesi'nin çiftler üzerinde yaptığı araştırmaya göre, çikolata ağızda erirken alınan zevk, öpüşmenin verdiği zevkin tam dört katı.

İngiliz basınındaki habere göre, çikolata kalp atışlarını iki katına çıkarıyor ve beyinde heyecan dalgası yaratıyor.

Middlesex Üniversitesi'nden David Lewis, "Uyarıcı maddeler içerdiği için çikolatanın kalp atışlarını artırmasını bekliyorduk, ancak bu sürenin uzunluğu ve beyindeki güçlü etki şaşırtıcıydı" demiş :O

Güncellemeler:
bence önce çikolatayı yiyelim zevkten 4 köşe olalım sonrada sevdiceğimizin dudaklarına yapışalım. double etki..

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

• çikolata ambalajlarının üzerine sigaralardakine benzer "+18" yazılmalı :))

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Zaten ömrüm boyunca şu çikolatayı kıtır kıtır çiğneyerek yiyenlere gıcık olurdum. Demekki haklıymışım ve ben doğrusunu yapıyormuşum :))

Bence en iyisi bir çikolata bir öpücük, bir çikolata bir öpücük, ... (noktaları aynı sırayla çikolata ve öpücük devam ediyor anlamında kullandım)

:))

2|0
    0|0
  • kiminle ve ne tarz öpüştüğüne bağlı. Bir saate yakın hiç durmadan öpüşme deneyimi bilirim. asla bitsin istemezsin. çarli'nin çikolata fabrikasına soksalar bu kadar haz almaz insan.

1|0
    0|0
  • bana kalırsa kesinlikle öpüşmek... çikolata tamam ama bir noktaya kadar yani düşünsenize parkta otururken elindeki milka çikolatasıyla öpüşen bir adamı xD çok beklentiye girmek gereksiz xD ama şu double effect hadisesi işe yarayabilir denemek lazım... tabi çükolatanın tükrük bezlerinizi uyarması durumunu da göz ardı etmeyin xD

1|0
    0|0
  • Ya şimdi çikolata daha zevkli diye çikolatayı yesem eminim tüh keşke öpüşseydim derim öpüşerek yesek olmazmıkine:)

1|0
    0|0
  • çubuk şeklinde çikolatalardan yarısını ağzına sokup diğerini de sevdiceğine uzatıp emerken eriterek orta noktaya ulaşmak en iyisi. 9.5 hafta filmine de gönderme yaptım buradan ayrıca ;)

1|1
    0|0
  • öpüşmek öpüşmeeeeeeeeeeek

1|0
    0|0
  • O zaman önce çikolata yiyoruz, sonra öpüşüyoruz...

2|0
    0|0
  • öpüşmek...

1|0
    0|0
  • sevgilim çikolata yesin bende onu yerim olmaz mı

1|0
    0|0
  • çikolatayı dudakların yerım ben onun o daha superr :D

1|0
    0|0
  • Cikolatasindan cikolatasina fark vardir bence, benim tercihim en bitterinden bir cikolata olmali, ardindan bi öpücük de oldu mu deme keyfime :)

0|0
    0|0
  • ben çikilota değil pikolata sevmediğim için çikolata diyemiyorm

0|0
    1|0
  • iyi o zamn partnerimize basalım çikolatayı sonra kendimize mide ağrısından hastanede yaparız bişiler :D:D

0|0
    0|0
  • tabiki önce cikolata, sonrası malum birde romantik bir ortam varsa aldıgımız kalorileri harcamak gerekir değil mi :)

0|0
    0|0
  • tespiti kes.çikolataa <3

1|0
    0|0
  • değişilmez ikili wuuw =)

0|0
    0|0
  • bu haberleri nereden okuyorsun?

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
  • çikolata daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bi yanda yeme saatim geçerse, başımın dönmesine neden olan ve yedikten sonra kalp atışlarımı hızlandıran bir zevk aracı; Çikolata..

Diğer yanda da, önce beynimi uyarıp, sonra da kasıklarımı harekete geçiren, daha sonra oradan tekrar beynimi etkileyip, düşünme merkezini stop ettirerek, tüm gücün kasıklarıma gitmesini sağlayan o ıslak duygu; Öpüşme..

Hangisini diye sormayın lütfen.. Öldürün beni daha iyi..

N'olur.. N'olur.. Lütfen, yapmayın bunu.. Lütfeeeeeeeeeeen..

1|0
    0|0
  • Vay be adamlar araştırıyor be. :)

İkisininde yeri ayrıdır ama ya şimdi canım çikolata istese dur şununla öpüşeyim diyemem :)

Öpüşücek olsamda bi dk çikolata yiyeyimde geçsin ya ...yada çikolata 4 katı zevk veriyormuş dur ben en iyisi çikolata yiyeyim diyemez insan :)

1|0
    0|0
    • İlginç araştırmaları hep İsviçreli bilim adamları yapar sanıyordum ama İngilizlerde yapıyormuş demekki :)

• tabıkı cıkolata vazgecılmez..

1|0
    0|0
  • Öpüşmenin bi tadı yok ama çikolatayı bir erkeğe değişirim.Bunu bilen biri de beni çikolatayla kandırmıştı.Normal arkadaşımken her gün ülkerin o sevdiğim fındıklı çikolatasından alıyordu bana.Öyle öyle kendine bağladı çakal:))

1|0
    0|0
  • harika :D

1|0
    0|0
  • ÇİKOLATAAA <3 o bambaşka bir dünya yaaaa

1|0
    0|0
  • Senin yüzünden bu saattee çikolata yedim :D:D

1|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • sevgilisi olmayanlar üzülmesin,çikulata var <333

0|1
    0|0
  • bence sevişmekk :)

0|0
    0|0
  • Çikolatayı alırsın dudaklarının arasında karsı tarafa ıkram edersın :))

ben cok severım çıkolatayı , öpüşmeyı demedım bak çıkolataı dedım :)))

1|1
    0|0
  • çikolataaa :)

öpüşmek yerine versinler bana 2 paket çikolata inan daha zevkli yani :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle. biz arada sırada sinemaya gidiyoruz ve mutlaka yanımda bi paket çikolata bulundururm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...