FBI ile başım belada, ne olacak?

Amerika birleşik devletlerinde yaşıyordum ancak iki gün önce Türkiye topraklarına Ayak bastım.Ordan buraya gelme sebebim Fbi İle başım belaya girdi ve duruma göre bidaha gidemeyebilirim.

Olayı anlatayım size .

Fbi ile başım uyuşturucu yüzünden belaya girdi Tabi yanlış anlaşılma Benim uyuşturucu ile bi alakam yok bulamadılarda zaten ama peşimi bırakmıyorlar sanki Suçlucak bişey arıyolar.Sürekli izliyorlardı beni .Aradan bir kaç gün geçti ve gece Evime baskın yaptılar.Sonra onları şikayet etmek istedim ama Devletindede iş yok zaten onlar gönderiyo

olacak gibi değildi bende Türkiyeye dönmek istedim tabi öyle bileti aldığım gibi gidemedim.Hava alınında Polisler tutukladı.Ama uyuşturucu kullandığım yada sattığıma dair bi kanıt bulamadıkları için beni serbest bıraktılar Tabi Tonla soru sordular. Neden birden türkiyeye gidiyosun diye Vs vs anlıcanız geceyi Soruları cevaplamakla geçirdim sonra türkiyeye gitmeme izin verdiler.Bende bunlar iyice sapıtmadan geldim türkiyeye ama nolucak bilmiyorum.

Aslında korkum CIA yı işin içine sokacaklar diye korktum.

Malum CIA nın ne mal olduğu belli.Tekrar gitmek istiyorum ama Beklemelimiyim.CIA uyuşturu işlerine bakarmı ?Türkiyede sorun olurmu bilgili arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Yalan dicekler yazmasın İnanmak zorunda değilsiniz.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• armegeddon senmisin o yazan :)))

3|1
    0|0
  • nedense kardes bu video aklıma geldı link

0|0
    0|0
  • Lanet olsun dostum. Fena atlatmışsın aynasızları. 2 tane sosisli yaptım boş ketçaplı, yeriz ha ne dersin? Lanet olsun adamım inanmıyorum hala.

0|0
    0|0
  • biri seni durdursun :D :D :D

0|0
    0|0
  • ahmet kaya - başım belada.mp3

0|0
    0|0
  • dostum bunları geçiren biri ilk kızlar soruyor a gelmez.Bi git işine yaa

0|0
    0|0
  • Polat ALemdardan yardım iste bu aralar CIA ile cok içli dışlı kanka

0|0
    0|0
  • at yalanını yesinler,bende mossan ajanlarını pusuya düşürdüm mk...

0|0
    0|0
Yükleniyor...