Sizce şu an süper ligin en iyi futbolcusu kim?

Bence bu sene en iyi Gökhan Töre. Ankete yazmadığım isimleri de söyleyebilirsiniz ben aklıma gelenleri yazdım.

• Gökhan Töre
    20% (1)44% (4)36% (5)Oy Ver
  • Snejder
    40% (2)44% (4)43% (6)Oy Ver
  • Burak Yılmaz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Selçuk İnan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tolgay Arslan
    20% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Demba ba
    20% (1)12% (1)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Tolgay şıklara eklemek için bile erken ama iyi oynuyor. Gökhan Töreyi hayranlıkla izliyorum.

0|0
    0|0
  • Snejder

0|0
    0|0
  • snejder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben Demba banı abartıldığını düşünüyorum tamam penaltılarda süper yaşına göre iyi ama o kadar muhteşem tepkisi vermemi sağlamıyor. öncelikle yaşlı ve liverpool maçında elenseydik en büyük sorumlularından biri onu görürdüm. karşı karşıya pozisyonda önü açık kaleye yaklaşmadan sıradan bir insanın vuracağı gibi vuruş çıkardı bunun gibi çok var. Burak'ın biraz daha iyisi işte

0|0
    0|0
    • Bence en iyi Gökhan Töre abi bir galatasaraylı olarak söylüyorum bunu bu adam ilerde Arda Turan gibi bizi temsil eder avrupada insallah

• Gökhan Töre gerçekten çok yetenekli çalışkanda belli ama o kadar bencil oynuyor ki liverpool maçında Opera kaç defa yanından deparla boşa kaçtı inatla atmıyor adam dönüyor şut çekiyor falan. Yoksa Olcay gibi paslaşsa bence efsane olabilecek biri. Bu arada yanlış anlaşılmasın Beşiktaş düşmanı değilim Beşiktaşlıyım. Zaten puan kaybediyorsak bunun gibi oyun karakteri lig başıyla bir olmayan oyuncular yüzünden.

• Aman abi Olcay Şahan gibi telaşe müdürü olmasında yoksa bir ayrıcalığı kalmaz ama haklısın birazcık bencil olmasa iyi olur.

• Sneijder

0|1
    0|0
  • Hepsi çok iyi oyuncular ama Sneijder başı çeker.

0|0
    0|0
  • Snejder

0|0
    0|0
  • olum fenerde hiç mi topçu yok :D Sow eklenebilirdi Tolgayın yerine

0|0
    0|0
  • Ömer çatkıç

0|0
    0|0
Yükleniyor...