Neden böyle yaptığını anlayamadım benden hoşlanmadı mı acaba?

sorum şu : birisiyle tanıştım daha yeniyiz aileminde haberi var ,dün 2. buluşmamızdı birlikte yemek yedik gelirken bana gül almış :) neyse yemek yerken falan çok iyi sohbet ettik bana saçların çok güzel dişlerin çok düzgün gibisinden iltifatlar etti ,eve giderken arabanın kapısını açtı falan yani kısacası çok kibar biri eve geldiğimizde herşey çok güzeldi die teşekkür ettim ve indim arabadan sadece gülümsedi sksam ne aradı ne sordu bu saat oldu hala ses yok neden böle yaptı sizce ?

Güncellemeler:
bide arabadayken annem aradı nerde kaldın gibisinden bagırdı aslında biliodu onunla oldugumu biraz yüksek sesle bagırdıgı için duydu sanırım yanlış anlamış olabilirmi ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bekele yarın ararrr benceee aile arası bişey olduğu için resmiii davranıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• annenin söylediğini duymasıyla bi alakası yok

0|0
    0|0
  • hoşlanmış çok büyük ihtimalle ama senden bi hareket bekliyor senin ne düşündüğünü anlamak için

0|0
    0|0
  • pozitif bir mesajın herşeyi yoluna koyar

0|0
    0|0
  • e hep o yapmış sen ne yaptın?

0|0
    0|0
    • hiç bişiy :) ne yapmam lazım yeniyiz daha aile arası bişiy

• e o zaman aramanı bekler tabi çocuk, ilgisini göstermiş sana hep o mu koşacak peşinden, hadi sen şimdi ona güzel bi mesaj at da çocuk da sevinsin

Kızlar Ne Diyor 4

• bu durumun annenin seni aramasıyla bir ilgisi yok sorun kendisinde yakın zamanda anlarsın merak etme.

0|0
    0|0
  • bence bekle yarın sen meaj at teşekkür et.. direkt kendini ortaya atmak istemiyor olabilir.. senin msjından bi süre sonra 2. buluşma için ararsa tamamdır aramazsa da nazikçe bi daha görüşmezsiniz.. hemen aramaması normal ama..

0|0
    0|0
  • Senin ne düşündüüğünü bilemedği için ilk adımı senden bekliyor ...

0|1
    0|0
  • bence seni çok sıkmak istemiyor daha çok erken biraz daha bekle mutlaka arıcaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...