Siz olsanız çıkar mıydınız?

sınıfta bir çocuk var hareketleriyle davranışlarıyla benü güldürüyor kibar komik ve iyi biri okuldada baya bilinir ve benden hoşlanıyor. eğer çıkarsak ve ayrılırsak daha 3 sene aynı sınıftayız ve çok streslenirim. siz olsanız çıkar mıydınız? (erkekler kız modeline uyarlayabilir)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• çıkmazdım. öyle güldüren eğlendiren erkekler kanka halleriyle daha makbuldürler. sevgili olunca cidddileşme daha oturaklı olma gibi hareketlerde bulunurlar ki senin onu seçme amacın zaten eğlenceli oluşu. o yüzden bırak 3 senen zayi olmasın kanka kanka gidin gelin.

0|0
    0|0
    • sadece eglenceli olsuda degil yanı tam benım ıstedıgım erkek boyle olmalı tıpıne uyuyor tek sorun aynı sınıfta olmamız

• daha 3 sene aynı sınıftasınız biraz daha takılın o zaman tanıyın birbirinizi ille de bir ad koymayın aranızdaki ilişkiye.

Erkekler Ne Diyor 5

• Cık boşver ne bekliyon büyük aşk için davetiyemi beklersen cok beklersin ve acele et senden yüz bulamassa başkası kapar onu ozamanda çarttttttt diye kıskançlıktan çatlarsın:)))

0|0
    0|0
  • Ben olsam çıkmazdım.

0|0
    0|0
  • komik erkekler hosuna gidermi bilmiyorum ?ama bnce bi denemelisiniz

0|0
    0|0
  • Daha çıkmadan ayrılırmıyız acaba gibi kaygısı olan biriyle asla çıkmazdım (senin gibi)

0|0
    0|0
    • paranoyak ve guvensız bırıyım elımde degıl

• şimdi bunu öğrendim ya yanından bile geçmem, tedavi ol birinin başını yakma bari...

• guvenım kendı kendıne sarsılmadı onların tedavı olması gerek uzgunum

• laboratuvar odasına sıkıştırırdım ben olsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dünde buna benzer bir soru vardı. mesele şu aynı ortamda istemesenizde olacaksınız, beraberken sorun çok fazla olmayabilir her ilişkide olduğu kadar işte ama ayrılırsanız ve eğer kötü bitmişse tatsız olur, huzurunuz kaçar

dikkat etmek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...