Fitness mı kick box mu?

Arkadaşlar 176 boyunda 70 kiloyum hem güçlenip hem sıkı görünmek istiyorum hangisini tercih etmeliyim?

Güncellemeler:
şişmez diyosun hımm
Arkadaşlar 176 boyunda 70 kiloyum hem çevik olmak hem kas yapmak istiyorum hangisini secmeliyim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kick box

0|0
    0|0
  • fitbox woahahs şaka şaka kick box seni daha çevik hale getirir bence kick box seç

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fitness ı bir spor branşı olarak görme kick boks da yapsan fitness yapman gerekicek zaten. İkisi bir arada çok yararlı olur kick boks da oldukça yararlı bir spor

0|1
    0|0
    • ama kick boxta vücut yapmak daha zormuş ve daha uzun zaman alıyormuş

• amacın sadece görüntüyse eğer fitness yap ama kıck boks la ikisini yaptıgında çok daha çevik atletik bir vücudun olur kilo kaybı yaşamamak için iyi beslenip karbonhidrat ve proteinde kullanırsan 1 senede muhteşem olursun

• Fitness bence zaten boyunda tam uygun..

0|0
    0|0
  • İkisi de değil. wing tsun u öneririm. 110 kilo arkadaşım 70 kiloya düştü bu sporla. Hem de ekstradan savunma sanatı öğrenmiş oldu

0|0
    0|0
  • mücadele sporları iyidir kickbox yap.

0|0
    0|0
    • hatta düz box yap en iyisi

• ben kasta yapmak istediğim için kicks box ta kas yapsasının uzun zaman aldığını düşünüyorum

• aslında maçlara katılmıyacaksanız her şeyin olduğu bir salona gidin gölge antrenmanı, pad-torba çalışmaları ve ağırlık çalışmaları yapın sağlık için yapıcaksınız anladığım kadarıyla hem güç hem hız kazanmış olursunuz ki box strese çok iyi gelen bir spordur, eğlencelidir vs. eğlenerek sporunuzu yapmış olursunuz.

• Kick box yap aşkım

0|0
    0|0
Yükleniyor...