Yag oranim yuzde 16 . Boyum 167 kilom 55 yani şimdi nasilim cok mu zayifim?

şu an spora ara verdim yazin gidicem ama günde 400 mekik çekiyorum falan. Napayım bazenleri aşırı acikiyorum dayanilcak gibi değil normalde 2 öğün yerim ne gibi besleniyim

Güncellemeler:
Guncel
:)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öğünlerini yükselt mesela 3 ana öğün 3 ara öğün ara öğünlere kuru yemiş yoğurt meyve galeta felan koyabilirsin mutlaka yumurta tüket sağlıklı yağlar kullan lifli gıdalar tüket kepekli gıdalar ye mesela kepek makarna buğday ekmeği kullan. Yeşil Çay 2-3 kupa iç. Şekeri bırak, antrenman yaparken 300-400 mekik Çekme pilates yapmanı öneririm balık ve beyaz et tüket. Yeşili tüket sebze salata falan kilon çok iyi fakat sıkılaşmak işin tüm Bölgeyi çalıştırman Lazım yaza bomba gibi olursun çok fazla çalışmana gerek yok %4 yağ kaybedip 3 kg kas kazansan taş devrine seni yollayabiliriz. Kim Demiş zaman makinesi yok diye?

0|0
    0|0
    • Ama spor hocalarim yag oranimin az oldugunu soyluyor sense yag oranini daha azalt diyosun ben anlamadim..

• Yani bu tatilde gittigim spor hocalarim. şu an spora devam edemem ünide derslere girmeliyim maalesef yoğunum

• Yüzde on altı yağ ORANI az mı? Benim 10 kilo fazlam var yağ ORANI 19 ve demir gibiyim berbat gözüküyorum onlar ticaret yapıyor eminim ki o Yüzden diyordur sporun mantığına Aykırı bir kere ne kadar az yağ o kadar randıman alırsın spor yapmıyorsan dengeli beslenmek zorundasın yine yağ da gerek ama sağlıklı yağlar ve yeteri kadar :) kilon iyi ama yağ ORANI yüksek bence :) sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum YGS az kaldı başarılar :)

Erkekler Ne Diyor 9

• bence on numara olmalısın :D

0|0
    0|0
  • Çektiğin mekik sayısı değil nasıl çektiğin ve karını nasıl çLıştırdıpın önemli olan alt karın üst karın her yerini çalıştırmak ve düzenli olarak gün aşırı çalıştırmak

0|0
    0|0
  • Bence bir spor salonuna yazil 400 mekik falan cekmene gerek kalmaz 1- 1.50 saat haftada 3 gun calisirsan istedigin vucuda ulasirsin ustelik acikmadan ve daha fazla yiyerek ;)

0|0
    0|0
    • Istedigim vucuda ulastigimi dusunuyorum ama spora gidemem ders çalışmam lazim bölümüm agir bu sebeble yalnizca tatillerde gidebiliyorum yaz gelsin 4 ay zaten gidicem sporu tamamen birakmamak icin yapiyorum oyle. Hepten birakmanin daha kotu olduğunu düşünüyorum. Daha yapıcı cozumunuz varsa dinleyebilirim cunku lazim

• Sinav sevmiyorum babam istiyosa cekerim o kadarr yani saymiyorum. spora gittigimde cok agir calisiyorum 3 saat dururum en az. Manyagim azcık :(

• Bu arada kusuruma bakmazsan seni yanlislikla erkek sandim onun icin yorumumu dikkate almamani tavsiye ederim. Burada yeniyim de daha alisamadim. Özür dilerim hanımefendi :)))

• Valla senin yağ oranına sahip olmayı hayal eden binlerce kız var. Şimdi tutup ne yiyeyim demen onlara haksızlık. Bence şu aşamada canın ne çekiyorsa ye

0|0
    0|0
  • Pek anlamasamda yag oranın çok yüksek geldi bana

0|0
    0|0
  • mükemmelsin

0|0
    0|0
  • Benimde %5 napcaz

0|0
    0|0
  • Şakacı senii :)

0|0
    0|0
  • Daha hala yaşıyon mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence evet

0|0
    0|0
  • Benim boy 1.70 kilo 72 yağ oranı ℅33, sen düşün.

0|0
    0|0
  • İdeal-sın .

0|0
    0|0
Yükleniyor...