L-CARNITINE gıda takviyesi hakkında. yardımcı olur musunuz lütfen?

İyi akşamlar arkadaşlar... subatın ılk haftası spor yazıldım.. ılk hafta bı hevesle 4 gun gıttım sonra 3 hafta gıtmedım keyfe..3 subatta tartılmıstım 94.4 kg cıkmıstım..3 martta tekrar tartıldım ama tartılmadan once 2 gun falan cok az yedım 3.7 kılo vermısım 90.7 kılo olmusum. ama yag oranım 1.3 kg artmıs.. hoca dedı yanlıs beslenıyosun demek kı.. ama olsun 4 kıloya yakın vermıssın dedı.. bu pzt tekrar basladım ılk 3 gun 1 er saat yaptım crs fena terledım.. ama dun sadece 5.5 hızla 30 dk yuruyus bandında yurudum. bugunde 5.5 ıle 20 dk yuruyus bandında ve 20 dk da bısıklett kullandım ama bıttım resmen yaa ayaklarım yanıyo.. bende nette arastrrken gormustum l-carnıtıneyı.. sonra bızım spor salonunun cafesınde gordum hocaya danıstım.. sen kılo verıyosun ama 1 kere dene ıstıyosan dedı..5 tl ıdı. kız kardesımle gıdıyoruz salona bırer tane aldık lıkıt sekılde olandan.. etkısı var mıdır arkadaslar kullanananız var mı yan etkısı var mıdır? bır yardımcı oluverın lutfen..

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yoğun olmamak koşuluyla sporla ugrastigimdan L-carnitin kullanmaktayim hatta buzdolabında şu an 1 lt var ancak L-Carnitin nasil etki ediyor derseniz kardiyo başlamadan yaklaşık 40 dak önce 2 ölcek iciyorum ama temel amaci sudur kalp atislarinizi hizlandirir ve kalbin daha çok kan pompalayarak nabzi birden yükseltir ve yağ yakimini ve vücuttaki ter atimini hizlandirir ayrıca güç verir ama yapilan araştırmada en büyük etkisi kalp krizine sebep olabilir ve bu yüzden ölen insanlar var himm bnimkinin fiyati baya yuksek 1 lt olduğundan 5 TL te galia tek kimlikle var ondan olabilir ayrıca iyi marka olmali piyasada urun çok ama içlerinde tr üretimi bile var. Bana sorarsan kullanma onun yerine spora başlamadan bir kasik mesafe at agzina ayni iş cafein :)))

0|0
    0|0
    • ya valla korkuttunuz benı he :(( olurum falan gencım ben daha.. kullanmmı dıyorsun sımdı sen.. aldıgımın ustunde 3000 LIOUID yazıyor.. ıyı mıdır bu 5 tl ıdı.. eger zararı olcaksa kullanmam ya ısım ne

• valla ılk hafta 4 gun ust uste gıttım aynen oyle olduu... o zaman soyle yapsam nasıl olur.. pzt gıtsem salı gıtmesem crs gıtsem prs gıtmesem cuma gıtsem bıde cmt tatıl ya ısyerı evdeyım nasıl olsa sabah 10 da acılıyor saglam kafa bıde cmt gıderım 10 10.30 gıbı boylece 4 gun olur.. cuma cmt ust uste gelıyor ama soyle bısey var cmt evde oldugum ıcın enerjım yerınde olur malum tatıl :)

• ınsallah amın.. su oruca kadar bı 15 kg versem super olacak.. ramazanda gıdebılecegımı zannetmıyorum cunku ısten eve gel oruc ac ıllakı bı yerlere ıftara gıdılecek bırılerı bıze gelecek gtmem ımkansız ancak ramazanda dustugum mevcut kıloyu korumaya calısırm ramazandan snra tekrar sozlesmemı yenıleyıp devam ederım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok fazla detayını bilmiyorum ama, normalde düşük hızda bile yürüyüş bandında 20 dk da kesiliyordum, spora başlamadan yarım saat önce o likit lcarnitinlerden 1 tane içiyorum, yorulma süremi uzatıyo, 45 dk yürüyebiliyorum. Tek tek alınca daha pahalıya geliyo sanırım birde 20li satılan kutular var, onlardan öneririm

0|0
    0|0
    • evet canım hoca onu da dedı.. teklı satıldıgında tanesı 5 lıraya gelıyor..20 lı sekılde kutuda satıldıgında tanesı 4.5 tl ye gelıyormus.. ya para cok da sıkıntı degl ıse yarıyacagını bılsem 90 lıraya 20 lı kutudan alırım hemde 10 lıra kar yapmıs olurum.. ıse yarıyor mu canım sende pekı. ben sey duymustum onu alınca kesınkes spor yapmak gereklıymıs enerjını atman gerekmıs yoksa allah korusun kalp krızıne kadar gdebılıyorms

• Aynen, bazı bünyeler için daha tehlikeli. Spor yapmadan önce iç sadece, bende işe yaradı, kilo vermemi hızlandırmadı ama spor yaparken yorulmuyorum eskisi gibi. Bide 3000lik olanlarından al. GNC den almıştım ben..

• zararı olur mu ya cok tereddudeyım ben vallahı :( aldıgımın rengı kırmızı ustunde 3000 LIQUID yazıyor senın dedıgınde bu sanırım.. tbıkı spor yapmadan yarım saat once ıcıcem

• O ilaç boş işe yaramıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...