Sevgilimle amcasının düğününe gidiyorum, ne yapmam gerekiyor?

bu akşam erkek arkadaşımın amcasının düğünü var ve ben çok heycanlıyım ailesiyle tanıştım zaten ama ben oynamaktanda hiç anlamam ne yapmam gerekiyor akşama kadar da öğrenemem ya oynamayıda off ne yapcam ben...

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• İyi kızlar utangaç olur sakın oynama o ailenin önünde sadece bomba gibi sade bir güzelligin olsun ne müthiş derecede nezaket sahibi ol gören saray egitimi aldıgını sansın:))))))

1|0
    0|0
    • süper bencede iyi fikir başka ne olabilirdi ki teşekkürler promeus..

• Öncelikle büyüklerin yanına gidicen tabi seni sevdigin adam karşılayacak ama sakın koluna girme ,elini tutma sana tek tek aileyi tanıtsın önceden söyle ve yapılmaması gerekenler'de şunlar 1:kahkaha atma tebessüm et 2:bacak bacak üstüne atma 3: çok konuşma iyice dinle düşünerek cevap ver bak ne etki bırakıcaksın. Hani filmlerde asil cok adaletli yufka yürekli prensesler olurya güzelligi ile erkekleri büyüleyen efendiligi ile büyükleri benim gelinim dedirtecek tip olucaksın :))))

• kesinlikle uyguluycam dediklerini...

Erkekler Ne Diyor 5

• ayağını bir bezle sar topallayarak git size büyük yardımı dokunur :)

1|0
    0|0
  • oynamayıp olgunca otursan daha iyi.

1|0
    0|0
  • bende oynayamam bu oynayanları kaçırdığı bir şey var bence oynayanları izlemek oynamaktan daha zevkli hele birde halay başı kendinden geçmişse

0|0
    0|0
  • yan iç çapraz bağların kopsun.

0|0
    0|0
  • Utanacak birşey yok ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapabilecegin en iyi sey, cocuk gibi olma, cikip hoplayip ziplama hic. agir basli, olgun bir genc kiz oldugunu göster. en iyisi otur, oynama. senin nekadar hanim bir kiz oldugunu ozaman anlarlar. asifteler gibi cikip göbek atmazsan herkesin önünde inan bana cok memnun kalirlar ne hamin gelinimiz varmis derler. Eger onlardan biri seni oynamaya kaldirirsa israrla, cik karsilikli oyna, öyle göbek atmana gerek yok, sag sol yaparsin gülümsersin birazcik oynarsin iste. hic korkma sen :) yeterki kendini rezil etme sahnenin ortasinda baska kizlar gibi, uslu uslu otur bisey olmaz :)

1|0
    0|0
  • sen bunu dert ediyorsun. ben kendi dugunumde nasil oynicam yillarca dusunuyorum :( utangacim ben

1|0
    0|0
  • oynamak zorundamıısnda :)

1|0
    0|0
  • yerim dar de

1|0
    0|0
  • Oynama o zaman. Kendin ol gül tadını çıkarmaya çalış

0|0
    0|0
  • halay çek sen de iki ileri bi geri :D