Kızları baştan çıkarmanın altın kuralları nelerdir?

Kızlar sormuş. Bir de biz soralım bakalım :) ( NOT: Kızların verdiği cevaplar altın niteliğindedir.)

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Ona ondan baska hivbir kizla görüsmedigini belli et, ona cok deger verdigini göster (Mesela bulusunca, aslinda baska bir isin oldugunu ama o halde yinede onu görmeye geldigini belli et),

Ona sahip cik, kiskan, baska erkeklerin oldugu yerden gecme onlarla herkes bakar ona diye.

"Simdiye kadar daha hicbir kiz icin böyle hissetmedim, cok farklisin" de, erir gider. Ona karsi yogun duygularinin oldugunu göster, sadece cinsellik düsünmedigini bilsin.

Ve öpersen onu eger, coook yavas yavas öp. Benim sevgilim öyle yapiyor, erip gidiyorum resmen. Önce dudaklarimdan öpüyor, sonra yanagima dogru gidiyor cook böyle yavas yavas öpüyor icim gidiyor. bu cok etkileyici olur. onu yaparkende ona simski saril...

1|4
    1|1
    • Kadın senedene hoşlanıyorsa ne yaparsan yap zaten erir biter.Odun değilsen tabi.Dudaktan yanağa kaydı,öptü falan.Sen aşıksın ben cicim,ondan sana herşey mükemmel.Önmeli olan soru içeriği şu;hiç bişi yokken nasıl etkilerim diyor adam.Aşık olunmuş veya çiftlerin bunu erkek arkadaşlarını baz almadan yazmaları gerek.

• Ondan baskasini dusunmedigini belli etmismis ,guldurmeyin be.Birine vazgecilmez oldugunu hissettirdiginde ilk senden vazgecer.Soruyu soran arkadasim:kizlarin ne dedigine bakma ne yaptiklarina bak.Bunlar dusunur ama duygularla calisirlar

Kızlar Ne Diyor 8

• ilk masum bi bakş yeter :) kızlarla pek muhabbeti olmamalı yani her kızla gülüp konşmamalı dış görünüş kötü olmamalı bi de havalı erkklerden hiç hoşlanmam doğal tavrlı olmalı :)) var mı ki böyle erkek

0|1
    0|0
  • birşey yapmana gerek yokki zaten senden etkilenirse bi şekilde etkilenir etkilenmezse naparsan yap etkilenmez hep söylemişimdir :)))

0|0
    0|0
  • allahım yaa

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar gerçekten kaşınıyo :) kızlara güven ver yeter :)

0|1
    0|0
  • Sevip, kollarsan.

0|0
    0|0
  • altın almak

0|0
    0|0
  • Ten kokusu çok önemli benim için. Temiz ve parfümü güzelse ooouuff yani :)

0|2
    0|0
  • piç ol ağzın iyi laf yapsın dengesiz ol herkese mavi boncuk dağıt bütün kızlar pervane olur etrafında dene bence bunları çok ekmeğini yersin.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlar, erkekler gibi açıkta et görünce hemen bastan çıkmıyorlar inan bana. Kibar, centilmen, bakımlı ve zeki bir erkek olursan; ve sevgiline hediye almak, onunla birlikte yemek yapmak, gün batımını izlemek gibi aktiviteler yaparsan kız seni ister zaten. Ama illa da tensel olarak birşey yapmak istiyorsan boynundan öp yavaşça. Kızın nefes alma temposunun bozulduğunu, kalp atışının hızlandığını farkedebilirsin.

1|1
    0|0
  • Hiç takmıcan kızı böyle umursamıcan onlardan hoşlanıyo kızlar sevdiğini falan belli edersen bil ki kaybedersin

0|0
    0|0
  • kızına göre değişen bir durumdur tabide kız siziden daha zenginse sittinsene başaramayacağınız birşeydir

0|0
    0|0
  • bakış ve gülüş önemli. Bir bayanın gözlerinin içine bakıp yerli yersiz küçük güzel gülücükler atarsan dayanamaz :)

0|0
    0|0
  • yeni nesil apaçilerden hoşlanıyo ıykkkkkk

0|0
    0|0
  • Adını soyadını değiştirmekle başla, alttan vuran.

0|0
    1|0
Yükleniyor...