İstanbul'da bulunmaktan en çok keyif aldığınız yer neresi?

Ben genelde deniz bulunan yerleri daha çok severim , bana huzur veriyor.Kadıköy,beşiktaş,sarıyer favorilerim:) Sizin İstanbul'da veya başka bir şehirde en sevdiğiniz ilçe/semtler neresi?Hangi sebepten buraları seviyorsunuz?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cihangir, İstiklal, Taksim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Boğazda oturuyorum ve seninle hemfikirim.Deniz yaşadığım yerde olursa süper olur.Boğaz hattının tamamımı çok seviyorum.Bebek parkında sevgiliyle oturmak,bebek starbuck da denize sıfır oturmak.Emirganda çınarların altında takılmak.Ulus manzarasından boğaza bakmak,sarıyerde börek yiyip denize karşı sigara içmek vs. diyee öyle bir uzarki bunlar.Buraya yetmez yazmak :)

0|0
    0|0
  • kendi oturduğum semt, yeşilköy, ortaköy, bebek, emirgan. Kendi oturduğum semt ve yeşilköy; çevrem orada, büyüdüğüm yerler. Ortaköy - bebek ise boğaz manzarasını, clublarını, eğlencelerini, cafelerini seviyorum, emirgan ise eğlence olarak değil de bi cafesinde oturup deniz sefasını çekmek güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • istiklal

0|0
    0|0
  • kadıköy tarafında oturduğum için sanırım kadıköyden çok tophane tarafları daha ilgimi çekiyor eski yaşanmışlığı daha fazla olan yerler daha iyidir

0|0
    0|0
  • semtim beşiktaş burdan güzel hicbi semtte yok bana göre. heryerinede gitmişimdir istanbulun en güzeli burası

0|0
    0|0
  • bebek ve çengelköy

0|0
    0|0
  • Metro sistemi.

0|0
    0|0
  • Bostancı

0|0
    0|0
  • Crowne plaza

0|0
    0|0
  • hiç bulunmadım ama heryeri huzur doluymuş :)

0|0
    0|0
  • adalar dil burnu mangal yapmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgilimin kucaasi

0|0
    1|0
  • kadıköy de doğdum ben,oranın sahili ayrıdır benim için.. bi de istiklal in ruhu farklı gelir bana.. galata mesela.. ıstanbul candır :)

0|0
    0|0
  • nakkaştepe..

0|0
    0|0
  • oradayken bostancı sahilini sevmişimdir.birde bir yer daha vardı fenerbahçeden az ilerde adını bilmediğim o güzel park.ikinci gitmemden yolu kaybedip bulamadığım yer.yeniden görmek isterdim orayı

0|0
    0|0
  • Kadıköy

0|0
    0|0
  • Adalar. Araba yok ses yok ohhh huzur huzurrr

1|1
    0|0
  • ada sahilleri

0|0
    0|0
  • Beylikdüzü