Erkeği baştan çıkarmanın 5 altın kuralı nedir? :)

Ortamına göre mesala kalabalık bi ortamdasin ama onu etkilemek istiyosun ne yaparsin :) ama öyle bi hale gelmeli ki içinden seni tutup götürmek gelmeli :) özellikle erkekler cevap verirse sevinirim :) sevdiğiniz insanın nasıl davranmasını isterdiniz şu an hiç yapmadığım bişey yapıyorum galiba :) ağırlığımıda bi yandan korumam lazım ama boku çıkmasın :) çünkü çok uçarsa müdahale gerekir :)

Güncellemeler:
Tanımadığım biri değil :) üç yıldır beraber olduğum insan sevdiği şeyleri adım gibi biliyorum bu konularda biraz geriyim :)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kural 1- konuşurken gözlerinin içine düşecekmiş gibi bak gözlerini kaçırma, küçük tebessümler et, kural 2-beraber bişeyler yerken içerken gözlerinin içine hafif kısık gözlerle bakarak ve hafif gülümseyerek dudaklarını yala tabi lokmanı bitirdikten sonra :) dudaklarını yalarken gözlerinin içine mutlaka bak kısık gözlerle ve gülümseyerek tabi ve dudağını arada ısır... kural 3- onun konuşmasını dinlerken kolyenle oyna sürekli dikkatini boyun ve göğüs bölgesine toplamış olursun + saçlarını degajene doğru indir ve uçlarıyla oyna parmağına falan dolayabilirsin tabi bunları yaparken hep gözlerinin içine düşecekmiş gibi kısık gözlerle bakmayı ve hafif tebessümü unutma ama sürekli pişmiş kelle gibi sırıtma ters tepki yapar :) kural 4- espri yaptığında fazla abartmadan kahkahalar at ve kahkaha atarken omuzuna ve kollarına dokun... kural 5- sınırlarını kendin belirleyecek şekilde frikikler ver, konuşabilirsen doğrudan veya dolaylı cinsellikten konuş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tahrik edici hareket yapmaLısın zannedersem :) böyLe sorumu oLur kız iLLa kendini parçaLatıcak mısın biz asLanLara :P :))

0|0
    0|0
  • beraber kaldıgınız zaman gece kalk pantolonun cebine senı sevıyorm yazısı koy eve gittiginde gorsn ;) bana yapan oldu cok etkılenmıstm :9

0|0
    0|0
    • yok abi sen ne sandın biz öyle beraber falan kalaamıyoruz ki iş çıkışlarında nereye gidersek odur :) izinler çakışmıyo :)

• Cakismiyosa yapcak bisy yok yani :)

• bence hiç duygusala bağlama ona istediğini vericeğini garanti eder bi bakış atman lazım..mesela dudaklarını bükerek sexy bi bakış olabilir dudaklarını yalayabilirsin garanti.com.tr

0|0
    0|0
  • olmaz aga bişey yapmayla ilk gördüğünde bişeyler hissederse tamam yoksa gerisi hikaye sen cicilerini giyin duruşun bakışında adam gibi olsun olursa olur olmazsa zorlama:)

0|0
    0|0
  • kesinlikle ona bir not bırakmalısın. Peşinden geldiğinde de yapacakların için gerekli altın kuralları cinsiyetin gereği zaten biliyorsundur :)

0|0
    0|0
  • bir erkek tutup seni götürsün isteyecek kadar duruma düştüysen fenalardasın...

1|0
    0|0
  • sohbet et nelerden hoşlandığını öğren, benim de ilgimi çeker falan dersin

0|0
    0|0
  • Gözlerinin içine bak ve gül ama güzel gül kahkaha atma :))

0|0
    0|0
  • güzel ve akıcı konuş ikide bir e e e e e e e demeyiniz sizi anlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Ateşli görün.

0|0
    0|0
  • kendini olduğundan farklı gösterme bence. yoksa sonrası iyi olmaz. iki tarafta mutsuz olabilir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeği baştan çıkarmanın 5 altın kuralı mı :)

erkekler baştan çıkmak için hazır bekliyor zaten bir şey yapmana gerek yok..

2|0
    0|0
  • İletişim güzel kurarsan diğer insanlarla hoşuna gider tabi mantıklı akıllıca olmalı söylediklerin ve davranışların.

0|0
    0|0
  • soyun.olabildiğince hızlı.

2|0
    0|0
  • kulağından öp :) nefesini hissetti mi vay haline :D

0|0
    0|0
  • annen hastalanmış ben doktorum de kolundan tutuğu gibi seni annesiyle tanıştırmaya götürür

0|0
    0|0
Yükleniyor...