En sık karşılaştığınız yalan hangisi?

hayatınızın herhangi bir yerinde en sık karşılaştığınız yalan hangisi?

• Iyiyim..
    34% (25)45% (21)38% (46)Oy Ver
  • Ben osurmadım
    22% (16)11% (5)18% (21)Oy Ver
  • Sınava hiç çalışmadım
    8% (6)0% (0)5% (6)Oy Ver
  • Aklımda başka bişey olduğunu nasıl düşünebilirsin? ben sadece sarılıp beraber uyumak için istiyorum gelmeni
    11% (8)17% (8)13% (16)Oy Ver
  • 70 milyon şu an bizi seyrediyor
    25% (18)27% (13)26% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
30|34

En İyi Erkek Görüşü

• Bak yalan benim uzmanlık alanım.

O çarkın içinden kurtulduğum, "yalan söylemediğim" için yalanı iyi algılarım ben. Yalansız hayat çok güzel de, yürek ister. Kaypak kişilerin yapacağı iş değil...

Şıklara baktım da tatminkar bir şık bulamadım. Ama şunu belirteyim; "İyiyim" demek yalan değildir. Yanlıştır. Çünkü burada karşıdakini aldatma/kandırma hissiyatı yoktur. Alışkanlıktır. İyiyim demesinden bile belli eder kötü olduğunu.

En çok karşılaşılan yalan nedir bilemiyorum. O kadar çok yalan çeşidi var ki. İnsanlar renkler atıyor artık yalanlara. Beyaz yalan, pembe yalan, mor yalan... Yalan denizinde yüzüyor insanlarımız malesef. Hiçbirinin ayağı karaya basmıyor. En doğru dürüst dediğinin bile ayakları yalan denizinin içinde... Benim gibi olan bir kaç arkadaşım olsa keşke diyorum bazen...

Yalan söylememenin altın kuralı, susmak yada konuyu değiştirmek. O konuda yorum yapmamak. Adam söyle diye ısrar etse de söylemeye bilirsin git başımdan şimdi konuşmak istemiyorum dersin, susarsın yada" aaa bak akşam şeyin konseri varmış biliyormuydun" diye manevralar yaparsın. Birde çift anlamlılar var. Yani birden çok anlama gelen cümleler kurup karşındaki insanın o cümlenin daha genel kullanılan/anlaşılan ilk anlamını düşünmesini sağlamak fakat cümlenin 2. veya 3. anlamlarını yapmış olmak. Tabi bu da "aldatmaktır". Bence yalana göre daha masum bişey. Çünkü karşındakininin söylediğini düşünüp açığını fark etme şansı var...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• 1.kimle konuşuyordun 1 saattir?cevap:teyzemin amcamın halamın kızıyla

2.telefonun neden sürekli meşgul?cevap:meşgul modunda unutmuşum

3.hani uyuyacaktın gece facedeydin?cevap:aaa ölemi ben sorarım o dideme gine faceme girmiş

4.facede neden arkadaşların gizli?cevap:ya arkadaşlarıma sulanıyorlar

5.neden aramıyorsun kntör gönderdiğim halde?cevap:ya hiç sorma çocuklar kurcalamış kntörlerin hepsini yemişler.

6.akşamları neden telefonu kapatıyosun artık?cevap:sorma sapığın biri yüzünden

7.tlfnun akşam kapalı gece açıktı?cevap:ya hiç sorma bu sıralar telefona bi haller olmuş bozuk

şimdilik aklıma gelenler bunlar:))

2|0
    0|0
  • 2 gündür uyumuyorum... moda oldu bu sıralar

1|1
    0|0
  • Hemen hemen her gun duydugum bir yalan var. "Gece yatmadan once gozlugumu sehpanin ustune koydum. sabah kalktim gozluk kirilmis."

1|0
    0|0
  • 'Seni düşünüyorum'

2|0
    0|0
  • bayanların söylediği yalanlar: çok az erkek arkadşım oldu. hiçbirini senin kadar sevmedim. hiç elini tutmadım. gibi bir sürü yalanları çok duydum.

1|0
    0|0
  • anne dün gece ayşecan'da kaldım

1|2
    0|0
  • b. :DD

1|0
    0|0
  • Vallahi kelimesi geçen tüm cümlelerin neredeyse yarısından fazlası yalan. En çok bunlarla karşılaşıyorum.

1|0
    0|0
  • hastayım

1|0
    0|0
  • görüşürüz.

1|0
    0|0
  • F. Resimdeki benim, o fotoların hepsi de bana ait.

1|0
    0|0
  • söylemek istediğim bu değildi ..

1|0
    0|0
  • B şıkkı ne yaaaa :)))) :)))) bula bula onu mu buldunn :)))) :))))) ararsın veya ararlar duymadım yalanı olabilir.

1|0
    0|0
  • ışım var

1|0
    0|0
  • iyiimmmmmmmmmm

1|0
    0|0
  • olum inan hiç param yok. bu yalanı söyleyenlere bende dahilim

2|0
    0|0
  • Senden önce sadece bir kişi oldu. Bütün erkekleri toplayıp "kalın bir" yapmış zilliler :(((888888

2|0
    0|0
  • öğrenci kimliğini soran şöföre

kimlikleri daha almadık yalanı

1|1
    0|0
  • İyiyim

1|0
    0|0
  • Yaptığı hareketin görülmesi ve ''ben yapmadım!'' demesi:)

1|0
    0|0
  • 5dk ya ordayım (evden yeni çıktı)

1|0
    0|0
  • Nasılsın tek cevabı olan bir sorudur.

1|0
    0|0
  • valla az kaldı yaklaşıyorum

1|0
    0|0
  • kızların küçükken bisikletten düştüm ondan bozuldu yalanı :PP