Yöneticiler, teknik direktörler ve futbolcular sahada hangisi seyir zevki veriyor?

madem aziz yıldırım o kadar futboldan anlıyor çıksın saraçoğlunda top oynasın bakalım kaç kişi izlemeye gelecek yada aykut kocaman çıksın top oynasın bakalım kaç kişi izlemeye gelecek kendi menfaatleri ve egoları için bir futbol dehasını efsanesini nasıl harcadılar aklım almıyor...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kafaları çalışmıyor dostum.

0|2
    0|0
    • Gün gelecek onları da harcayacaklar dostum

Bir üstadımızın dediği gibi :)))

Deccala karşı mesih olup birleşir

yakar bu taraftar o stadı

çok yakındır

• +1 haklısın dostum :)

• teşekkür ederim dostum :)

• oyuncu ve taraftar

0|0
    0|0
  • taraftarlar ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alex artık 35 yaşına gelmişti belki 1 sezon daha oynardı ama gönderilmesi takım için iyi oldu ama sorun Alex´in bu şekilde gönderilmesi 8 sene Alex´in sayesinde bir yerlere gelen takım şimdi kalkıp Alexe bu nankörlüğü yapıyor 3 Temmuzda yaşanan olaylar Galatasarayın başına gelseydi başkan Ünal Aysal istifa ederdi ama Aziz Yıldırım etmedi ve fenerbahçe taraftarının gücünü arkasına alarak paçayı öyle kurtarmaya çalıştı ve Fenerbahçeye zarar vererek

0|0
    0|0
  • daha 1 şampiyonlukta trabzona gidecek

yargıtay kararı onarsa direk somut hakkı olacak trabzonun

bugün gücü elde tutarsın hakkını vermezsin ama bjk 50 sene öncenin şampiyonlugunu aldi

eninde sonunda trabzolu biri gücü elde edip alacak o şampiyonluğu

0|0
    0|0
  • her zaman futbolcular izlenir elbet seyir zevkini onlar verir..fakat aziz yıldırımı bu hallere seyirci getirmiştir..kimse vazgecilmez degildir, stat yapmayla tesis yapmayla klüpler büyümüyor, markaşalmıyor..herzaman bunu sahadaki başarı sağlar..herkes sorgulanmalı ve yaptıklarının hesabı verilmelidir..onlara taraftar kendi gücünü istedigi gibi kullanma yetkisi verirse onlarda bu gücü yeri geldiginde kendisine verenlere karşı kullanır.

0|0
    0|0
  • guzel zevk

0|0
    0|0
Yükleniyor...