Sevgilime sıkıldım dedim o sıkılmamış ama....

aması benim çizdiğim insan olmaya gücü yokmuş ben farklılık arıyormuşum sonra onun buna imkanı ve maddi gücüde yokmuş anlıcağınız bir cacık olmaz diyor...Eeee ben ne yapayım gel adam gibi olalım var gücümüzü koyalım dese gidicem ama yok yine olumsuz.

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• seninle vakit geçirmek güzeldi herkes kendi yoluna demek istiyor kısaca

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen sevgilini yontmaya çalışıyorsun belli. Ondan bir ton beklentin var. Adamı olduğu haliyle kabul edebiliyorsan ve bu halini okeyleyebiliyorsan devam et ve beklentisiz ol. Edemiyorsan ayrıl bitsin.

0|0
    0|0
    • eee bu şartlar altında aşkımı nasıl yaşıcam bu bahsettiğin şey tam olarak nedir?

• Neden birbirlerini çizmek zorunda kalırlar ki insanlar, şekillendirmeye, boyamaya. Nasılsak öyle bırakalım karşımızdakini, o haliyle sevmişsek ve birlikte olmuşsak neden değiştirelim ya da değişme ihtiyacı duyalım ki kendimizde?

0|0
    0|0
    • o değişti ben bişey yapmadım

• "Senin çizdiğin insan olmaya gücü yokmuş" demişsin. Buna hitaben söyledim.

• Sıkıldım demişsin kendı cevabını verıosun bızlere soruyosun o ınsan daha sana güvenırmı sırf senden uzaklasmak ıcın maddı manevı gücüm yok dıyo...Aşık bı erkegın yapamıcagı hiç bişey yok ıstedıkten sonra cacık falan olmaz deme .

0|0
    0|0
  • daha açık belirtseydin daha iyi olurdu şimdi burda farklılık ne?

bu farklılık için neden maddi güce ihtiyaç var?

neden bi cacık olamazmış engel ne?

0|0
    0|0
    • gezip tozamıyoruz diye para lazım

• bir erkek yönünden bakarsak haklı ama tabi bunda en etkili kişi yanındaki bayan kimileri bir sahil'de çimler üzerinde oturma'tan keyif alır ki bunun için çok paraya ihtiyaç yok kimileride isim altında bir cafe'de buluşup üç kuruşluk şeye beş kuruş veremiyceğini bildiği için böyle yaklaşabilir

• oldugu gibi kabullen.

0|0
    0|0
  • nereye gidiyorsunuz hayırdır

0|0
    0|0
  • Bence sen demelisin o cümleyi.

0|0
    0|0
    • :) bencede benim demem gereken şeydi bunlar asıl onun yaptığı şeyler

• rolling playmi?

0|0
    0|0
  • sıkıldım dediysen bitmesi gerek bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne sorduğunu anlayamadım ama sanırım o ayrılmak için bahane üretmiş kendince diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Anlayış göster. Maddi ve manevi durumu el vermiyorsa ; Ona sım sıkı sarıl ben burdayım de. Herşey gördüğün amerikan filmlerinde ki kadar eğlenceli ve alaycı olmayabilir, farklılığı isteme yarat.

0|0
    0|0
    • bence benden sıkıldı o yüzden istemiyor örneğin birşey yapmakta istemiyorum diyor bilmiyorum sarılıcam ama o yapmıyorki

• Çocuğun hayallerini kırmış olabilirsin. Öyle farklı olalım gel git de sonra gel sarılcam de :) Olmaz öyle 2-3 gün huyuna git yapma böyle flan de sonra ayrılırsın olmuyorsa. Belli zaten sevememişsinde

• çook huyuna gittim ben gittikçe o beni ezdi beni aşşağıladı benden kaçtı bitmek zorunda değil dedim herşeyi söyledim ağladım ama bana o soğuk o ruhsuz bakışları herşeyi açıklıyordu ve ben yokoldum

• tatilemi çıkacaksınız.

0|0
    0|0
  • bu baskıyla devam etmeyin bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...