Göğüsden gelen suya benzer sıvının sebebi ne olabilir?

göğüslerim 1,5 haftadır falan şişti ve geçen gün söyle bi sıktığımda suya benzer bi sıvı geldi göğüslerimden hamile değilim ayrıca göğüslerimin şişliği reglimdekinden çok çok fazla canım yanıyor ve birde bu sıvı gelince korkmaya başladım bunun sebebi ne olabilir

Güncellemeler:
göğsümde bir şey yokmuş ama boyun fıtığı veya boyun düzleşmesinden olabilirmiş oranın ağrısı göğse vururmuş mr çektiricem saolun cevaplarınız için

0|0
811

En İyi Erkek Görüşü

• Galaktore olabilir. prolaktin yükselmesi sonucu oluşur ve bununda çeşitli nedenleri olabilir. her iki göğüsten birden görülür ancak tek bir göğüsten geliyorsa hekime görünmeniz gereklidir. tedavisinde dopamin agonisti kullanılır ancak eğer hipofiz bezinde adenom (tümör) saptanırsa takibe alınmalıdır. İhmal etmeyip bir hekime başvurmanızda yarar var.

2|0
    0|0
    • teşekkürler şimdi iyice korktum :S

• biliyorum çok teşekkür ederim ben korkuyorum işte sadece hayır 5 yaşında bi oğlum var ve onun bi tek annesi yani ben varım o yüzden korkuyorum ben olmazsam o çocuğa ne olur diye :(

• Korkunuz birşeyi değiştirmeyecek ama. sadece tedavinizi ertelemenize ve daha kötü sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir. o nedenle kendiniz için değilse bile oğlunuz için vakit kaybetmeyin. kaldı ki galaktore tedavisi çok kolay olan bir rahatsızlık. benim sizi hekime yönlendirme nedenim ciddi bir rahatsızlık çıkma ihtimalini erken teşhisle yok etmeniz. ciddi bişeyde çıkmayabilir. bu bahsettiğiniz şey dişim ağrıyor napıyım gibi bir soru olmadığı için doktota görünün diyorum. geçmiş olsun.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ağrı da oluyor mu az da olsa?

0|0
    0|0
  • Fazla elleyince olurmuş ;) Ergenlkten snra zaten meme süt üretir ama ucu kapalıdır ama fazla ellersen sıkarsan o yol açılır ve sıvıyla karışık süt gelebilir,eğer kanla karışık geliryorsa doktora görünmen şart kan gelmiyosada fazla elletme yada elleme ;)

0|0
    0|0
    • ellemekle hiç bir alakası yok saçmalıyorsun

• Niye saçmalıyım doktorlar söylüyo bunu göğüs fazla okşandığında olabilecek bişey diyorlar,sen elletmediysen yada ellemediysen hormonların fazla gelmiştir.

• kadınları göhüslerı en hassas bolgelerden bırıdır.bu bolgede bır sorun varsa bunu en ıyı sen anlarsın.elınle kendını muayene et gohusun ıcınde mısket gıbı bır şışlık varmı eger yoksa boyle bırsey onemlı bır durum yoktur.buyuk olasılıkla mıkrop falan kapmısındır.bır kadın dogum uzmanına gorunursen tabı o ncesınde bır mamaografı cektır o sana yardımcı olacakdır.bu tur sorulara muayene etmeden karar yada cozum verılmez

0|0
    0|0
  • Mutlaka bir doktora görün bence .

1|0
    0|0
    • neden çokmu ciddi ? korkutma beni yeterince korkuyorum zaten bide kadın doğumamı görünmem lazım ?

• tamam teşekkür ederim :(

• Rica ederim

Geciktirme bence .

• bu normal bir olay korkmana gerek yok kadınların genleri farklı hareket eder sen oldukca sakin bir insan olmalısın. buyüzden ya cinselliğini bastırmaya çalışıyorsun yada istediğin cinselliği yaşamıyorsun buda vicudunda etki ve tepkiye dönüyor. cinsel hayatını yoluna koy

0|0
    0|0
  • Link veremiyorum ama googleden meme ucu akıntıları yaz uzman tv geliyo zaten orda gereken açıklamaların hepsi videolu şekilde yapılmış.

0|0
    0|0
  • Hamile misin?

0|0
    0|1
    • hayır kesinlikle eminim değilim

• cinsel bir sorundur

0|0
    0|0
  • hamilelik belirtisi, yakın zaman önce seviştin mi?

0|0
    0|0
  • lens kanseri başlangıcı olabilir.doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hormon bozukluğundan olabiliyor.test yaptır

1|0
    0|1
  • doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Prolaktin hormonu seviyesi yükseldiğinde göğüslerde şişlik ve akıntı olabilir.8 gün kullanılan bir ilaç ile tedavi edilebilir. Prolaktin hormonu sadece hamilelikte artmaz, stres, yenilen şeyler, göğüslerin fazla sıkılması gibi etkilerden kaynaklı Bir sıkıntı olabilir. Korkulacak bir durum değil ama bir kadın doğum uzmanı ile görüşerek ilaç kullanmanızda fayda var.

0|0
    0|0
  • resmen sütü tarif ediyorsun.:S Hemen doktora görün.

1|0
    0|1
  • kardeşim burdakiler doktormu sen bi hastaneye görünsene normal bişey değil..

hem burdaki çoğu erkek sapık diyim sana.

0|0
    0|0
  • canın bişe çekmişdir yiyemediysen olurmuş böyle birşey valla dalga geçmyorum duymuştum daha önce .

0|0
    0|0
    • su gelmesimi şişmesimi ? şişmesiyse olabilir ama suyu çözemedim göğüs kanseri olabilirmiş galiba korkuyomm :(

• yok sakın kötü düşünme bak hiç bekleme canım hemen doktora git tamammı böyle kara kara düşünceğine git öğren ne varmış ona göre tedbirini al ;) üzülme sakın.

• boyun düzleşmesi nası oluyo yha...

0|0
    0|0
    • bilmiyorum sanırım boyundaki omurların arası kapanıyo bilmiyorum henüz :S

• doktora görün acil

0|0
    0|0
Yükleniyor...