Favori Türk kaleciniz kim?

Türkiye'de kaleciler yeni yeni gelismeye başladı, yerli kaleciler artmakta.

Sizin favori yerli kaleciniz kim?

Güncellemeler:
Hay lanet olsun soruyu sorduguma pisman oldum 5 gundur bikmadiniz cevap yazmaya saniye basi bildirim! Yeter! Baska cevap istemiyorum

0|0
29|248

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 247

• 0|4
    0|0
  • Hadi ama ya yapmayın bunu
    Volkanın belki bazı hareketlerini sevmeyebilirsiniz.
    ama harbi harbi kaleci Volkandır.

0|2
    0|1
  • Rüştü

0|4
    0|0
  • Tolga cenk harun

0|3
    0|2
  • Rüştü rencber

0|4
    0|0
  • tolga onur

0|4
    0|0
  • Kova Yaşar.

1|3
    0|0
  • Volkan

1|4
    0|1
  • Ülkemizin bağrından kopan tek iyi kaleci volkandır. Unutmayalım ki ne kritik maclarda ne kurtarislar yapmistir ve unutmayalimki onun gibi penaltı kurtarabilen kac kaleci var? Turkiye' nin en iyi kalecisi volkan' dır. Kisisel goruslerinizi bor kenara bırakın ve gercekleri gorun. Ben kisilik olarak konusnuyorum ama tecrubeye dayalı volkan diyorum

1|0
    0|0
  • Şaban

0|3
    0|0
  • tolga

0|1
    0|0
  • Sırasıyla Engin İpekoğlu , Rüştü Reçber, Volkan Denmirel ve Mert Günok

0|2
    0|1
  • Şenol Güneş

0|0
    0|0
  • Bursa spor un kalecisi boyle devam ederse Turk futbolun yetistirdigi en iyi kalecilerden biri olur.
    Tolga zengin sirf boyu uzun diye zorla kaleci olmus cenk gonen yeteneksizlik abidesi onur kivrak cizgi kalecisi ve kendinin bir tik ustune cikabilecek yetenek yok.

Iyi kaleci tarifi icin alman neuer ve taffarel i izleyin.

0|0
    0|0
  • en iyi kaleciler Fenerbahçeden çıkar. süper ligde oynayan 7-8 kaleci Fenerbahçe den yetişmiştir. en iyileride volkan dır.

0|1
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • Bir Beşiktaşlı olarak tabikide volkan diyorum.. Bu zamana kadar yani benim görsüğüm kadar diyelim en iyi Türk kalecilere sahip olan takımda %70 80 lik oranla fenerbahceydi

0|1
    0|0
  • Kaleci konusunda Türkiyede tek takım başarılı bunu acık acık ortaya koymakta bütün futbol otoriteleride bunu onaylamakta

yalaşık 23-24 senedir futbol u izlerim takip ederim bu kadar süreyi 3 kaleci ile geçiren tek takım Fenerbahçedir

Engin İpekoğlu Rüştü Reçber Volkan Demirel ve Volkanın Varisi Mert Günok

0|0
    0|0
  • Az bı sûrede olsa Barcelona'da oynamış olan Rüştü abimiz Türkiye'deki başarısı zaten biliniyor :)

0|0
    0|0
  • Akşamda gördüğümüz gibi volkan demirel

1|1
    0|1
  • cenk ve volkan

0|1
    0|0
  • eyvah... eyvah çocuklar. daha maç başlamadı. daha mikrofonu elime almadım. yapma hayrettin daha kadroları saymadım. daha sahaya çıkmadık. 1-0 geriye düşüyoruz. şevçenko soyunma odasından öyle bir vurdu ki topa... yapma hayrettin. yapma şevçenko.

0|0
    0|0
  • volkan

0|1
    0|0
  • 200 u gecık yorum okudum hiçbiriniz futboldan anlamıyorsunuz suanda turkıyenın en ıyı turk kalecısı tartısmasız form grafiği ile merttir

0|1
    0|0
  • Sinan bolat

0|0
    0|0
  • Rüştü Reçber

0|1
    0|0
  • cenk gönen benim kalecim..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım Volkan Demirel'i sevmem ama kesinlikle Volkan. Onur da iyi refleksleri belki Volkan'dan daha iyi ama Volkan ' da ki tecrübe , hava toplarında başarısı ve soğukkanlılığından ötürü kesinlikle Volkan.

2|0
    1|0
  • Türk kaleciler arasında çok bir fark yok. Son haftalar da Cenk çok iyi performans sergiliyor. Genel kariyere baktığımız zaman Volkan en iyisidir. Onur da ilerde büyük kaleci olacaktir.

0|0
    0|0
    • Harun Tekin son maçlarında kaybettikleri maclarda bile maçin yıldızı oldu. Bence diğerleriyle bir tutulmamalı.

• @sinatra cenk potansiyelli demedim ki zaten son zamanlarda iyi performans sergiliyor. Cenkin potansiyeli bu zaten daha ustu yok. Harun gelisebilir.

• Aynen cenkin refleksleri iyi ama o mental olgunluk yok o yuzden gelişemiyo buyuk Zamanlarda kuçukleşiyo

• onur kıvrak ve volkan demirel

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    217

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor...