Yeni tanıştığınız birine soracağınız soru/sorular?

Karışınızda ki insanı ilk defa görmüşsünüz ve ortamdan dolayı baya bir zaman orda kalmak zorundasınız.Sorum şu yeni tanıştığınız bir insanın nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu anlamak için soracağınız soru/sorular ne olurdu?

1|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Karşındakinin gözlerinin kontrolü sende olmalı :) Az çok görmüş geçirmişsen gözlerinden cevap veriş tarzından beden dilinden çözersin nasıl biri olduğunu. En azından bir tahmin oluşur. Ben yeni girdiğim bir ortamda(yeni ortamda yanımda tanıdıklarım varsa ve sadece arkadaşlık ortamı ise) ilk başlarda biraz susarım, susarım derken ağzımı dikmişler gibi hiç konuşmadan oturmam lafa çok çok az karışırım. Yeni tanıdığım kişileri biraz süzerim kim napar ne deder kılığı kıyafeti konuşma şekli falan filan :D :D Hava atmak gibi olmasın ama bu zamana kadar çok çok nadir yanıldım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• merhaba aleyna ismin armağan 36 yaşındayım. 2 evlilik geçirdim. bunları söylememin sebebi tecrübe sahibi olmam deği ama insanları tanıdım.

1. öncelikle her sorduğun sorunun cevabını almak için gözlerini senden kaydırmasına izin verme yalan söylüyor ise gözlerini senden kaçıracaktır.

2. ona karşı açık ol ve sana açık olmasını sağla

3. karşındaki kişinin ve se senin ne istediğinizi bilmeniz gerekir

0|0
    0|0
  • illa o an sohbete göre sorulacak bir şey bulunur, daldan dala atlanarakta devam eder. Kişiliğine göre sohbet ederim eğlenceli deli doluysa benim gibi espirili komik anılarımla veb şeylerle devam ederim. Sert gülmeyen biriyse ciddi konulardan konuşurum. Bu aslında otokontrol sistemi gibi bir şey farkında olmadan bu şekilde davranır insan

0|0
    0|0
  • hayvanlar, ülkenin ekonomik ve politik durumu hakkındaki fikirleri, dinlediği müzik türü, kişisel bakımı, büyük oranda kişiliği ve karakteri gözler önüne serer.

ama yine de aceleci olmamak gerekir. sonuçta önyargıların kölesi olmuş bir toplum haline geldik çoktan.

0|0
    0|0
  • Onu terleticek denemeler yapardim ;)

0|0
    0|0
  • ana bırakırım reçete tutmaya gerek yok. Yakalanacak en ufak bir sözden bile daldan dala atlanıp sohbet geliştirebilir bu da o anki geniş düşünme yeteneğine bağlı kişinin. Tıkandığın an bittiğin andır :)

0|0
    0|0
    • cok mantikli

• degilim sende bu nicki taniyan ikinci üyesin :) daha önceki Pollyanna umarim iyi bir iz birakmistir sitede :) yoksa tasa tutulmaktan korkuyorum

• onu tanımak için sorular sorarım fazlası olmaz tabi savcımıyım ben :D

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç? derdim.

0|0
    0|0
  • önce bi merhaba derim gerçi dedikte bişey çıkmadı :)

0|0
    0|0
  • Tanışma faslından sonra nelerden hoşlandığını, hobilerini falan sorarım.

0|0
    0|0
  • okul ya da iş konusundan girilir

0|0
    0|0
  • mesela sen,hiç güzel değilsin malesef...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• istediğin kadar soru sor ... bir insanı bir cırpıda tanıyamazsn ınsanlar doğası gereği garip varlıklar aslında. cok iyi tanıdgnı huyunu suyunu bıldgn biri bile an geliyor tanıyamadgn anlam veremedgn bırı halıne gelebılıyor. bnden sana tavsıye kımseye güvnme karsı taraf o güven duygsnu sende yaratablmk ıcın elnden glnı yapacktr ama aldanma derim daha snra hayal kırıklgı yasamak ıstemıosan

0|0
    0|0
  • bence ailenle ilgili bir mevzuyu anlatıp senin ailen nasıllardır diye bisoru yöneltip o konuda bilgi alabilirsin sonuçta nasıl bir aileden geldiği yetişme tarzı çok önmlidir.

0|0
    0|0
  • Memleket nere?

1|1
    0|0
  • neden ben..?

0|0
    0|0
  • ben her seyi akisina birakiyorum laf lafi aciyor böylelikle kisiliginide az cok tanimis oluyorum

0|0
    0|0
  • HEMEN MUHHABETE GIREIM AZD AOLSA TANIRIM KENDI ADIMA COK INSANLA MUHATTAP OLDUGUM ICIN CABUK ANLARIM

0|0
    0|0
    • bi bizede uğra sana zahmet :))) bakalım beni çabuk tanıyabilecek misin ? :))

• MESELA KONUSMANDAN UKALA BIR TIP OLDUGUNU ANLADIM DAHA GORMEDEN

Yükleniyor...