Alex ayrıldı yüreğimiz yangın yeri, yokluğuna alışmak öyle kolay mı?

alex de sauza şimdi yüreğimiz yangın yeri şimdi yüreğimiz hasretine tutsak şimdi saraçoğlu mabedimiz sensiz günlerin yokluğuna mahkum o duruşun o topa bakışın o topa vuruşların an gibi aklımda hani topu gözlerinle süzüşlerin topun başına gelişlerin topa vuruşların topun gökyüzünde süzülüşleri gol oluşları an gibi aklımda milyonları kendine hayran bırakan efendiliğin adamlığın kaptanlığın maçın en kritik anlarında sahne alışların bir yıldız gibi sahada parlayışların milyonları sevinçlere boğan gollerin an gibi aklımda şimdi kadıköy öksüz şimdi fenerbahçe taraftarı öksüz sensizliğe mahkum şu yüreğimiz gidişine alışmak öyle kolay mı saraçoğlunda sensiz maç izlemek öyle kolay mı fenerbahçenin 11 de senin yokluğuna alışmak öyle kolay mı efsane böyle veda etmek öyle kolay mı alex sensizliğe alışmak öyle kolay mı gözlerim yaşlı yüreğim buğulu yiğidim aslanım bana düşen ardından yas tutmak bana düşen ardından ağıtlar yakmak bana düşen senin heykelini futbol tarihinin fenerbahçe tarihine heykeline dikmek senin sevdan sonsuza kadar yüreğimizde yaşayacak sonsuza kadar mutlu ve huzurlu yaşamanı ve bizleri unutmamanı diliyorum alex yiğidim sonsuza kadar yüreğimizde yaşayacaksın herşey için çok teşekkürler:(((((((((((( link

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen adamın heykel açılışına katıl

karizması altında ezil

sonra gönder

hey yavrum hey

;

Adam gibi adam

Alex de souza bu taraftar seni unutmayacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne alexmiş ...

0|0
    0|0
  • vay anasını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi oldu . . .

0|0
    0|0
  • Formata uydurup sorman hepimizi sevindirdi. Keşke yapıştırırken "sauza"yı da düzeltseydin.

Cevap, kolay değil.

0|0
    0|0
    • formata göre soru atmak işinize gelene format uygulaması yapın işinize gelmeyene format uygulaması yapmayın şu an sorulan sorulara bir göz atsana alayı formata uygun mu siz ve sizin o bozuk zihniyetiniz?

Yükleniyor...