Aykut kocaman istifa etmiş. Alex geri gelir mi?

Fenerliler gözünüz aydın hocanız istifa etti ama alex'i de beraberinde götürdü. Alex geri gelir mi sizce?

Güncellemeler:
link Haber linki

0|0
16|30

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle birsey yok aykut hala takmda. Ama ben bu fenerlileri yada futboldan anladgni zannedip yorm yapanlri anlamiyorm. Tmm alex buyk katkilr verdi ama yasyla birlkte artk eski alex degl bunu aykta mal etmk tamamen sacmalk. Aykut nye elnde eski etkli alex olmasni istemesn neden onu oynatmk istemesn alexi seviyorm dye sacma sapan yorm yapanlar var alex artk bitti kafanza sokn artk. Ayrca takm sahada oynamiyosa aykt napsin soyleyn kimi oynatsn zatn istenen herkz sahada alexde sahada ama hcbse yapmyo yuruyo resmen braz objektf olun ve futbl degerlerne gore yorm yapin

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• ayyy ne Alexmiş ya Yurt meselesi haline getirdiniz yeter artık ya.. Terör olaylarında bile bu kadar ilgili sorular sormadınız. Tek derdimiz Alex ti onuda halledelim tam olsun

0|2
    1|1
  • Sabaha bakmıcan ya sadece fanatik e guveniyorum ben..Öyle de bir şey oldugunu sanmıyorum, yapamaz gibime geliyor. Ayrıca şu soru başlıgına da saçma sapan konu dışında yorum yapılmasa iyi olucak Alex i buyutuyormuşuz bizde bununla ilgileniyoruz...KARIŞMAYIN Bİ ZAHMET.

0|1
    0|1
  • Hayır etmedi izin vermediler. Alex de geri gelmez bende olsam bende geri gelmezdim bu başkan gitmeden.

0|1
    0|1
  • aziz yine kabu etmez istifasini kral doner mi donmez mi bilmem ki insallah doner ama o adama yazik ettiler bunu haketmemisti.

0|1
    0|0
  • Tam olarak ne gecti ki bunlarin arasinda?

0|1
    0|1
  • Allahım dualarımı kabul etti sonunda gitmiş çok sevindim yemin ederim :) Alex in geri gelmesini çok isterim ben ya insallah gelir eğer Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü onu çağırısa gelebilir çünkü internette yazdığı bir yazı dolaşıyor çok üzüldüğünü belirtmiş benim gibi milyonların göz yaşına sebep olan çok içten bir yazı Alex Fenerbahçe'de, Türkiye'de Atatürk gibiydi onun kadar adam gibi adam birdaha gelmeyecek :/

0|0
    0|1
    • Gitmemiş,şaka yaptık =)))

• Her söylenene inanmayın diye yaptık böyle birşeyi =)

• Ve bir kere daha insanlara güvenmemem gerektiğin anladım :D

• Ne fırtınalı takım bu fener ya.

Şöyle bir huzurla başladıklarını görmedim sezona...

0|1
    0|1
  • beklenen son. alex gitti gelmez, çocuk oyunu mu canım bu!

0|1
    0|1
  • sanmıyorum gurur yapar tahminimce

0|1
    0|1
  • Yalan haber aziz gotu birakmaz

0|1
    0|1
  • istifa etmdi yalan haber o

0|1
    0|1
  • Aykut kocaman yalanlamis istifa haberlerini diyolar

0|1
    0|1
  • Gelmez.

0|1
    0|1
  • ben beşiktaşlıyım fenerbahçe alexin kıymetini bilemedi beşiktaş bilir diyorum bize gelsin

0|0
    0|1
  • ben yandım o da yansın diye götürdü. bence gurur diye bişey varsa ger dönmez

0|0
    0|1
  • Alexin gidişinde hayır varmış demekki. Fbliler Aykutu istemiyordu.

Alex gelir mi bilemem.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• Kardeşim istifa haberini bu şekilde bize iletmen yanlış kulüplerin resmi siteleri ne için var?takımın resmi sitesinden yapılmayan hiçbir habere inanmayın ayrıca Alex sözleşmesni feshetti.

0|1
    0|0
  • yahu alex 35 yaşını bitirmiş 36'dan gün alıyor hala alex gitti diye ortalığı yıkıyorlar.50 yaşına kadar mı oynayacaktı.36 yaşında bi futbolcu 2 maç ilk 11'de oynamadı diye ortalığı birbirine kattı.herhalde alex 50 yaşına kadar ilk 11'den oynayacağını zannediyordu.kişilik kişilik diyorlar da alex'in yaptığı kişilikli bi insanın yapacağı şey değil bi takım kaptanı yeri geldiğinde takımın çıkarlarını kendi çıkarlarının önüne koymayı bilmeli alex ne yaptı sırf 1 maç ilk 11'de başlamadı diye fenerbahçeyi rezil etti.bu mu kaptanlık.bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürler ama alex efendi iyice şımarıp kendini vazgeçilmez olarak görmeye başlamıştı ki hiçkimse vazgeçilmez değildir

1|0
    0|1
  • yalan haber.

link

0|1
    0|0
  • geri geleceğini hiç sanmıyorum.alex gururlu bir futbolcu.daha aziz yıldırımın ve aykut kocamanın yüzüne bile bakmaz.

0|1
    0|1
  • Aziz Yıldırım..Beşiktaş ve Avrupa maçımız var, bekle" diyerek bu istifayı kabul etmedi.

0|0
    0|0
  • Birini kırdıkdan sonra getirebilirmisin?

0|1
    0|0
  • istifa falan yok alex geri gelmez bence seni kovsalar sen geri gidermiisn ? bu akşam braga maçından gs tarafatarı çağıracak alexsi

0|1
    0|1
  • valla alexi boşverde aykut kocamanı çok kötü harcadılar aziz aykut hocaya sağ gösterip sol vurdu. acıdım ülkeyi çok meşgul ediyorlar

0|1
    0|1
  • asparagaz

0|1
    0|1
  • önemli olan aykut olacak eşşoğlueşşeğin gitmesi idi.

0|1
    0|1
  • Artık Alex'in geri dönüşü yok bence çok kırılmıştır normal olarak

0|1
    0|1
  • fener resmi web sitesine ulaşılamadığı için sporx den link vereceğim.

link

eklediğin linkte iddia diyor ki çoğu asılsız haberdir zaten. aykut kocaman istifa etti diye yazmak hoş değil. daha dikkatli olmalısın

0|0
    0|0
    • link Her yerden bir haber çıkıyor,durumun karışık olduğu belli yoksa neden hemen açıklama gereği duysunlar.

• Herşey maddiyat değil ki.

Öyle olsaydı alex iki gözü iki çeşme gitmezdi.

• elbet her şey maddiyat değil. kimsenin alex için huzursuz olacağını sanmıyorum.

iki gözü iki çeşme ifadesi de samimi gelmiyor. elbet duygulanır insan abartmamak lazım

• her okudugunuza inanmayın.

0|0
    0|1
  • fenerbahçenin yeni teknik direktörü alex

0|0
    0|0
  • Gelmez Demiştim :D

0|0
    0|1
  • Bence Daha Gelmez (:

0|0
    0|1
  • aykut beşiktaş maçından sonra bırakır,aziz'de kötü gidiş devam ederse bırakır,çünkü fb'lilerin bende dahil hiçbiri alex olayından sonra,azize ve aykuta ılımlı bakmıyor...

0|0
    0|0
  • istifa etmedi.ama bjk maçından sonra edecek.azizde mayısta kadiköyde gs şampiyonluk turu atınca bırakır o bırakmazssa azrail alır

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şakadır o ya :)

keşke gerçek olsa

0|0
    0|0
  • KAynak var mı hocam istifa etti mi kesin? Sitelerde göremedim böyle bi haber?

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ama. nedir bu fenerin başına gelenler aziz yıldırım 1 aykut kocaman 2

0|0
    0|0
  • kaynak g.tüm :D

0|0
    0|1
  • Kaynak?

0|0
    0|0
  • kulüp yalanlamış bunu. soyunma odasında maçtan sonra etmiş gerçi, alex anlatmış basına

0|0
    0|1
  • Aziz yıldırım başkan oldugu sürece istifa edemez...

0|0
    0|1
  • Gelmez tabiki de.Gelirse kişiliğini sorgularım.

0|0
    0|1
  • Aykutun da G. Kocaman Kocamaaan KocamaaaAaaAAAAAan Hep beraber ...

0|0
    0|2
  • Yok öyle bir şey istifa felan edilmedi, gerekli açıklamayı yaptılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...