Alex'in ahını alan Fenerbahçemiz düşme hattına insin mi?

Böyle pırlanta gibi bir insanın

Adam gibi adamın

değerini bilemeyen

Kişisel egoları uğruna üzen ve

Aziz yıldırım ve Aykut yüzünden

Alex'in ahını alan Fenerbahçemiz düşme hattına insin mi ?

Zaten bu aykut ve azizle gideceği yer orası değil mi ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• alex de sauza şimdi yüreğimiz yangın yeri şimdi yüreğimiz hasretine tutsak şimdi saraçoğlu mabedimiz sensiz günlerin yokluğuna mahkum o duruşun o topa bakışın o topa vuruşların an gibi aklımda hani topu gözlerinle süzüşlerin topun başına gelişlerin topa vuruşların topun gökyüzünde süzülüşleri gol oluşları an gibi aklımda milyonları kendine hayran bırakan efendiliğin adamlığın kaptanlığın maçın en kritik anlarında sahne alışların bir yıldız gibi sahada parlayışların milyonları sevinçlere boğan gollerin an gibi aklımda şimdi kadıköy öksüz şimdi fenerbahçe taraftarı öksüz sensizliğe mahkum şu yüreğimiz gidişine alışmak öyle kolay mı saraçoğlunda sensiz maç izlemek öyle kolay mı fenerbahçenin 11 de senin yokluğuna alışmak öyle kolay mı efsane böyle veda etmek öyle kolay mı alex sensizliğe alışmak öyle kolay mı gözlerim yaşlı yüreğim buğulu yiğidim aslanım bana düşen ardından yas tutmak bana düşen ardından ağıtlar yakmak bana düşen senin heykelini futbol tarihinin fenerbahçe tarihine heykeline dikmek senin sevdan sonsuza kadar yüreğimizde yaşayacak sonsuza kadar mutlu ve huzurlu yaşamanı ve bizleri unutmamanı diliyorum alex yiğidim sonsuza kadar yüreğimizde yaşayacaksın herşey için çok teşekkürler:((((((((((((

0|1
    0|0
    • teşekkürler kardeş gözlerimiz yaşlı yüreğimiz buğulu isyanlardayım...

• Haklısın dostum :)

ama Alex'in ahını aldılar ya

iflah olmazlar

aziz de aykut da gidecek

• :))))) feryadı figanım gökleri kapladı feryadı figanım kainatı kapladı bu ah yerde kalmaz bu ah yerde kalmaz ve kalmayacak...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• sahsen bi galatasarayli olarak olaya bakiyorumda sizin bu aykut kocamn kadar ufak bi adam yok ya hele aziz yildirm kos koca fenerin her yil baska bi skandalla anilmasna sebeb olan biri alex gibi galatasaray besktas trabzon spor gibi takimlarcada sevilen bir oyuncuya bunlarin yapilmasi bayagi sacma gidisleri gidis değil

0|1
    0|0
  • herkes alex nasıl gönderilir diye soruyor alexin heykeli yapılıyor alex ilah haline getiriliyor ama hiç düşündünüz mü aykut kocaman da zamanındaki en büyük futbolcumuzdu ve alexten daha az maçta daha çok gol atıp daha çok asist yaptı biliyor muydunuz ama aykutun heykelini diken olmadı neden çünkü aykut TÜRK brezilyalı olsa ya da yunan dikilirdi ve aykut da bu takımdan kovulurcasına gitti oğuz ile beraber evet alexe bu yapılanlar hoş değil ama unutmamak gerekiyor ki 1 alex takımı etkiliyor ve karıştırıyor 2 aykut alexden daha kocaman

0|0
    0|0
    • mesele Türk olmak değil

Adam olmak

Aykut adam değil

• aykutu zaten alexi göndersinler diye getirdiler ki doğru bir seçim alex artık 35 yaşında ve takıma katkısı da çok olamaz tek futbolcuya dayalı bir sistem büyük bir kulüp için çok kötü birşey nitekim de marsilya maçında ve bir çok maçta da sıkıntıları gördük o yüzden aykut suçlu değil aykut fenerbahçe için çalışıyor nihayetinde de senin ki de bir düşünce saygı duyarım

• tamam ama insan gibi gönderilebilrdi

hoca seni düşünmüyor derlerdi sezon sonunda

güzel bir veda yapılabilrdi

kırmaya gerek yoktu

• +5 yıldız yiğidimin ahı yerde kalmaz alex sonsuza kadar bütün fenerbahçelilerin yüreğinde yaşayacak amatör kümeye düşsün umurumda değil...

0|1
    0|0
    • teşekkürler kardeş gözlerimiz yaşlı yüreğimiz buğulu isyanlardayım...

• Haklısın dostum :)

ama Alex'in ahını aldılar ya

iflah olmazlar

aziz de aykut da gidecek

• alex de sauza şimdi yüreğimiz yangın yeri şimdi yüreğimiz hasretine tutsak şimdi saraçoğlu mabedimiz sensiz günlerin yokluğuna mahkum o duruşun o topa bakışın o topa vuruşların an gibi aklımda hani topu gözlerinle süzüşlerin topun başına gelişlerin topa vuruşların topun gökyüzünde süzülüşleri gol oluşları alex sonsuza kadar yüreğimizde yaşayacak:(((((((

• Aykut kocaman istifa etmiş..

0|0
    0|0
  • Senin Fenerbahçe anlayışın eğer aziz ve aykut dan ibaretse sen fenerbahçeli değilsin Fenerbahçe bir camiadır 2 kişinin tapulu malı değil bunu bi ayır önce, taraftarı,futbolcusu malzemecisi,formasının rengi,tezahüratı,stadı ve bunların hepsini kapsayan türkiyedir fenerbahçe halktır, 2 kişinin malettiği şeyi tüm fenerbahçeye kesemezsin boşuna ''FENERBAHÇE CUMHURİYETİ'' denmedi bu takıma ve bundan sonra fenerbahçenin karagünü 3 temmuz değil ,1 ekimdir

0|0
    0|0
  • alexler azizler aykutlar gelip geçici baki olan fenerbahçe takımıyken ahmakça yorumlar türetmek doğru değil. teknik direktörüne kıskanç diyen bir oyuncunun kadroda olabileceği düşünülemezdi.

bu şekilde gönderilmesi herkesin içini burktu tabi o ayrı

0|0
    0|0
  • Kısmet bu işler .

0|0
    0|0
Yükleniyor...