Satranç Üstadları Burdamısınız :) ?

Arkadaşlar üniversitenin satranç turnuvasına katıldım fazla katılımın olacağını düşünmüyorum ama muhakkak katılanlarında sağlam oyuncu olucağını bildiğimden satranç düzeyimi geliştirmem lazım kazanan finalisti gençlik ve spor bakanlığı izmire göndericekmiş bir yeşillik olsun didim :D

var mı aramızda profesyonel satranç oyuncuları biraz sohbet edelim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 6. sınıfta bursa 1. siydim ankaraya çağırdılar yaşımdan dolayı ailem izin vermedi sonraki senede bunu düzenleyen hoca gidince bıraktım bnde şu an o zamnlar kadar iyi deilim ama bir çok kişiyide yenerim

0|0
    0|0
    • var mı özel taktikler falan :D internetten tavsiye edebileceğim izlemem gereken videolar olur bilgiler olur nasıl oynamam gerektiğine dair tavsiyelerin olur herşeye açığım :D

• bak herkes kendine göre oynar bende şöyle oynarım ilk başta normal bir taşları oynatırım karşındaki kişi bilmiosa çoban filan dene ama iyise savunmaya al taşlarını hamleler ilerledikçe taktikler ortaya çıkar snn yapman gereken rakipden önce ya da rakibin göremediği hamleleri görmek bu videolar filanda bnce hikaye satranç oynaya oynaya öğrenilir izleye izleye değil izleyerekde bir şeyler kazanırsın ama oynamak bir başkadır

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir ara cok iyi oynuyodum uzun zamandır oynamiyorum

0|0
    0|0
  • Çok oynadım zamanında zeka oyunu resmen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Profesyonel olmasam da bir aralar okulda yenen yoktu uzun zamandır oynamıyorum ama

0|0
    0|0
  • http://tr.chesstempo.com/ tafsiye ederim kendimi 2-3 kat geliştirdim bunun sayesinde taktik çöz onlie oyna ( üye olup ).

0|0
    0|0
Yükleniyor...