Fazla mekik çekmek?

Arkadaşlar haftada 2 gün spor 1 gün dinlenme şeklinde spor yapıyorum ant bitimi de 300 mekik çekiyorum bu 300 mekiğide 50 50 50 şeklinde yapıyorum her 50 ye ulaştığımda 20-30 saniye dinleniyorum

Ve bu sabah birşeyi farkettim her zaman var mıydı yoksa rastgele mi bu sabah denk geldim onu bilemiyorum test çözmek için yataktan yatış pozisyonunda kalktım test yatağın en ucundaydı oraya uzandım aldım test kitabını aldıktan sonra tam uzandım geriye doğru uzanırken belim kütürdedi ilk başta pek dikkat etmedim kütürdemesine sonra 1 daha denedim aynı pozisyonda uzanmayı geriye doğru aynı ses çıkçak mı diye ve gene kütürdedi her seferinde de kütürdüyor o pozisyonda geriye yaslanınca bu neyden kaynaklı olabilir? fazla mekik çektiğimden mi dicem de pek sanmıyorum? biri yardımcı olabilir mi bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl kütürdüyor hani diz kapağmız çutlar onun gibi mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 50'şer tekrardan mekik çekmeni söyleyen akıllı kim?

0|0
    0|0
    • youtube da vardı 8dakikada six pack diye bir video orda 50 e kadar çıkıyolardı aşama aşama gidiyodu ben zaten 50 ye gidemiyorum bazı hareketlerde en rahat 50 yi bacağı aşağı yukarı kaldırmada yapıyorum diğerleri zorluyo 30 da felan bir 10 saniye dinleniyorum sonra 20 çekip tekrar 10 sn felan dinleniyorum

• Lazar angelovdan iyi biliyorlar demek ki :)

Yükleniyor...