Arkadaşlar gerçekten bu haftaki derbide galatasarayın kazanacağını düşünen var mı daha?

Düşünen varsa çok düşünmeyin yav olmayacak öyle bişey :D

Güncellemeler:
eveeeet arkadaşlar nerdesiniz hani bakıyım gs li arkadaşlar

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• fenevlileri bir korku sarmış anlaşılan, yanlız korkunun ecele faydası yok..

1|0
    1|0
    • ama sen bunu korku olarak algılıyorsan çooooook yanlış yerdesin :)

• iyi gün taraftarı değilim çok şükür.. E ne diyelim, oturupta ağlayacak halim yok ya, sonuçta hālā lideriz, önümüzdeki maçlara bakarız :)

• lidersiniz ama sadece şimdilik :) daha uzzzzun bir maraton var ama şundan emin olki lig bitiminde o sıralama değişecek :)

• Akhisar yenmedi mi bizde yeneriz

1|1
    1|0
    • :):) o maç faciaydı ve akhisarda psikolojik bir baskı yok siz zaten direk 1-0 geride geliyosunuz kadıköye yani öyle bir ihtimal yokk kendinizi başka takımlarla kıyaslamayın :)

• Tamam.

0|0
    0|0
  • Derbi ne zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu Fenerlileri korku sarmış belli anladılar tabi İsmail Kartal aptalıyla Şampiyon olamayacaklarını en azından Galatasaraya karşı tek övündüğümüz şey elimizden gitmesin diyorlar.
    Kupa kaldırıp ışıkları kapattırdığımız stada tekrar gitmek güzel olacak.

2|0
    1|0
    • Kartal konusunda bende memnun değilim ama bu takım bu hafta gs ıda yenicek o 2 kupayıda kaldırıcak bu yorumda burada sezon sonu konusalım ;)

• yineliyorum ben kartal seven biri değilim zaten sezon sonundada şampiyon olacaz ama fenerbahçe olarak olacaz ismail kartal sayesinde değil. bu takım kartal olmadanda oynar sıkıntı yok ve gönderilecek sezon sonu

• dediğim gibi sevgili teknik adamımız ismail kartal yine yaptı yapacağını saçma sapan değişiklikler yaparak maçı verdim ben dedi ama dur bakalım diyen birileri vardı o büyük camianın oyuncuları... Çıktılar ve aldılar. dediğim gibi bu takım bu sene sampiyon olacak ve 4. yıldızı takacak.

• ben galatasaraylıyım ama yeneceğimizi bırak fark yiyeceğimizi düşünüyordum. ayrıca fener maçı fazlasıyla haketti. aklı selim fenerbahçeli dostları tebrik ederim.

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim adamsın keşke herkes senin gibi olsada şu kavgalar bir bitse..

• hahahahah... oldu mu şimdi bu :D yok öyle bir dünya.

0|1
    2|0
  • fener alır

1|0
    1|0
  • Evet düşünüyorum ve çoğu fenerli arkadaşlarımda bir korku var sebebini merak ediyorum.. Sneijder 😈😈

0|0
    0|0
  • Yenilmek gibi bir korkum yok ihtimal dahi vermiyorum ama beraberlik beni korkutuyor

0|0
    0|0
  • Adamlara beraberlikte yeter

0|0
    0|0
  • Sneijderi olan kazansın :)

0|0
    0|0
  • İnanmak başarmanın yarısıdır. ( 16 senedir inanıyoruz kupa kaldırdık ama galibiyete hasretiz inşallah olacak. ) O sene bu sene olacak.

0|0
    0|0
  • Düşünen var mı ne demek ya kesin kazanıcak o sahaya gömücez sizi kendi evinizde olmanız hic bir şeyi değistrmez

2|0
    1|1
    • Akhisar gibi bizde aynen :)

• Bizim uefa kupamız var sdfdfds 😁😁

• 1 kez olursa şanstır 2 kez olursa takdiri ilahidir 3. kez olursa harbi iştir helal olsun deriz. siz bir rüzgar esti bişey oldu aldınız şanstır he biz o şansı yaşamayamadık o ayrı :) :)

Yükleniyor...