FENERBAHÇE - Galatasaray maçı heyecanı yaşayan var mı? Maç ne olacak?

15 yıllık serüven devam mı yoksa bitecek mi? FENERBAHÇE Kötü gününde bile Galatasarayı Kadıköy de yendi.

Güncellemeler:
Son yyarım saat düşünceleri alayım?
Biz dedik 16 sene olacak diye FENERBAHÇE 1 - 0 galatasaray..! Geçmiş olsun.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Galasatasaray bu sefer affetmez.

0|1
    0|0
    • 15 senedir bu sefer bu sefer diyorsunuz :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Mac ne olacak diye soruyosun insanlar dusunduklerini yaziyor sende sagolsun gelip milletin lafini agzina sokuyosun yorumlarinla
    oyle yapacaksan sorma bari ne olacak diye

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe 3-1 alır

0|0
    0|0
  • galatasaray 3-2 yenicek bence inaniyorum buna

0|0
    0|0
  • Alışkınım ama nedense bu sene farklı heyecan oldu

0|0
    0|0
  • 2-1 gs alir ;)

0|0
    0|0
    • 15 senedir alıyor zaten dimi :)

• 6alatasaray ve kadiköyde galibiyet hah güldürme beni :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. ç (1-1) biter ya da (2-1) birisi alır ama kim belli değil :)

0|0
    0|0
    • 15 sene çıkar 16 seneye diyorsun. FENERBAHÇEMMM alır.

• Çok heyecanlıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben bursasporluyum ama böyle maçları izlemek güzel oluyor vakit geçirmek için güzel bir akşam... hakeden kazansınnn

0|0
    0|0
  • valla beni işten atacaklar o olacak çünkü maç için işe gitmeyecem ne plursa olsun isterlerse beni kovabilirler maç sonucuda ya berabere ya da gs alır

0|0
    0|0
    • 15 senedir gs alacak zaten :)

• Türkçe de mübala ve mecaz anlamları öğren konuşalım. Para basıyor demek borcu olmayacağı anlamına gelmiyor devlette para basıyor ama borcu var. Geniş düşün at gözlerini aç.

• sen kendini avutuyorsun asıl sen at gözlerini aç ben sana bütün gerçekleri söylüyorum ama sen hayal alemindesin

• tabikide FENERBAHÇEM alacak maçı :)

0|0
    0|0
  • Istatistikler bozulmak için var ;)
    Fenerbahçe liyim bu arada

0|1
    0|0
    • 15 sene bozulmamış bu sefer zor.

• Böyle düşünürsek çok üzülürüz önce herşeye hazırlıklı olmak lazım. Bunu her söylediğimizde maç sonrası birçok kişiye alay konusu olabiliriz. Maç sonrası konuşmak daha mantıklı

• İşte bazıları bu sefer olacak diyor kendilerine dalga geçtiriyorlar. Yine öyle olacak bence.

• S. kip atıcaz coo

0|0
    0|0
  • Bitecek

0|0
    0|0
  • Hadi fenerbahce ben besiktasliyiM fenerbahcenin kAzanmasi lazim

0|0
    0|0
  • 1-2 biter GS

0|0
    0|0
    • 15 sene sonra mı zor be.

• Siz kupa alamaynca gs ye sırtınızı dönen taraftarsnz 3 sene önce yaptnz bunu.

• hiç dönen taraftar değiliz her zaman yanındayız ben İstanbul'da okudugum 5 sene boyunca her zaman yanındaydım futbol basket voleybol

• fenerbahçe nin buyuklugu aynen az once yaptıgın gıbı yazıda kalıcak kardesım :)

0|0
    0|0
    • 15 senedir yazıda kalıyor nedense. Küçük maçların büyük takımı Gs :)

• küçük maçların buyuk takımı gs. real madrıd ' i 3-2 yenen gs. fenerbahcenın evınde kupa kaldıran gs :) aahhh ahhh bı bılsenız sevınecek o kadar cok anımız var kı bıtanesı sızde olsa azızı basbakan ılan edersınız :)

• Say hadi

• Fenerbahçe Her Türlü Yener

0|0
    0|0
  • yahu abartmayın şu maçı böyle yapıyorsunuz sonra futbol oynanıyor sanıyolar Türkiyede. Bir Eskişehir-Bursa maçı var cumartesi eminim bu maç daha güzel olcak

0|0
    0|0
    • Bırak ya Dünyanın 1 numaralı derbisi ne Bursası ne Eskişehiri.

• bir bildiğimiz varda böyle yerleştirdik :)

• İleriyi mi görüyorsun sen?

• Kadıköyde biz şampiyon olduk. FB'yi devirip açık ara şampiyon olacağız.

0|0
    0|0
    • 15 senedir deviremediniz. Neden bahsediyorsun.

• İzlemeyin şu maçları hepsi vaktinizi çalmak için kardeşim.

0|0
    0|0
    • Dünya Futbol üzerine kurulu bir nevi sen eğlenmek için birşeyler yapmıyor musun?

• Birincisi ibadet konusunda haklısın ama burada benim kim olduğumu bilmiyorsun beni tanımıyorsun bu nedenle buraya yazdım ikincisi onlarca haber sitesi varken sosyal ağdan haber almak ne kadar mantıklıdır bilmem ve görüşümün arkasındayım maç izleyeceğine arkadaşlarını topla futbol oyna bu benim görüşüm. Futbol insanları uyutmak için bence.

• Sporcuyum zaten futbolla uğraşıyorum.

Yükleniyor...