Kapat

Body Bulding de kaç çeşit kas çalışır? ( sırt, omuzvs... gibi) ?

kaç bölge var mesela sırt omuz bicesps gibi kaç çeşit var? başka hangi bölge için egzersizler var? egzersiz istemiyorum çeşit soruyorum sadece

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• trapez - omuz - göğüs - biceps - forearm (ön kol diye geçer) - triceps - sırt - kanat - karın (yan oblikler de dahil) - ön ve arka bacak - kalf

0|1
    0|0
    • Kalf nedir? Birde obrikler neresi tam olarak nasil calismak lazim yan mekik gibimi örneği n

• Birde bel kismi sirt calistiktan sonra agriyor yani belimi bukmuyorum kambur durmuyorum ama duz durmama ragmen hafif bir agri oluyor normalmi bu durum?

• Belin rowing yani cekme hareketlerinde devrededir bu hareketleri yaparken belini iceri cekerek yap sirt calisirken bel agrimasi brlden destek aldigin anlamina gelir ve iyi bir sey degildir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• en cok kaslarını çalıştırdığın daldır body nerelerin çalışır o yaptığın haraketlere göre değişir o yuzden 1 haftalık programa yayarak bakar isek bütün ana kas gruplarına yöneliklir ara kas gruplarında o haraketleri yapmak için çalışır ana kas grupları sırt bacak gögüs ve koldur kol omuzdan başlar o yuzden omuzda kola dahil edilir

0|1
    0|0
  • sırt gögüs bacak omuz önkol arka kol karın

0|1
    0|0
  • Omuz
    Karın
    Sırt
    Trapez
    Adonis
    Bacak
    Biseps