Başınıza bu gelseydi tepkiniz ne olurdu? Ne yapardınız?

Dibi gözükmeyen bir denizde yüzüyorsunuz diyelim. Sahilden biraz uzaklaştınız. Su derinleşti. Yüzerken büyük bir cisme yanlışlıkla tekme attınız. Suyun altına baktınız gözle görülür hiçbirsey yok. zaten çok derini de göremiyorsunuz. O an neler hissederdiniz. Heyecan, panik olur mu? Ne yaparsınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkamda kahverengi bi iz bırakarak yüzmeye çalışırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• deniz germiştir beni, hem çok güzel hem ürktürücü görünür bana. ne olacağı belli değildir ben kara insanıyım ayaklarım yere basıcak kendimi kontrol edebilecek durumda olmalıyım.

öyle bi durum olsaydı hızla geri dönmeye çalışırdım.

0|1
    0|0
  • Tekrar sahile dogru panik halinde yüzmeye çalışırım. Tabi eğer bayılmazsam ayy ALLAH korusun çok kötü oldu içim. Ne havayı ne denizi sevmem ben ya kara iyidir.

0|0
    0|0
  • Hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçerdi heralde :s Çok tırsardım eğerki bir balinaysa arog daki gibi ortamı yumusatırdım Bak jaws abi senin hayranınım ailece begeniyle izliyoruz seni derdim :P ( hayalgücüme hayranım pehhhh)

0|0
    0|0
  • bi keresinde baya bi acilmistim kocaman bi deniz anasi carpti yada ben carptim:) cok fena olmustum ya.. korkuyorum derinden aslinda ama gitmeden de tadi cikmiyo

0|0
    0|0
  • tovbe etmeye baslarm valla kar kardır yanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 kulhu bir elham olmak üzere toplam 4 dua okurum :D

1|0
    0|1
  • jawstır git mg..

0|0
    0|0
  • denizde hep gerilirim zaten, o durumda popom popom kıyıya doğru kayardım

havuz adamıyım ben aga

0|0
    0|0
  • Hazır açık deniz diye doldururdum altıma.

0|0
    0|0
  • düşüp bayılırım.

0|0
    0|0
  • Hala zamanım varken salavat getiririm. :D

0|0
    0|0
  • Büyük beyazsa bir şey yapmana gerek yok o gerekeni yapacaktır.. :D

0|0
    0|0
  • sahile uçarcasına yüzerdim.