Göbek kası/göbek eritme hareketleri tablosu?

Kilolu değilim ama göbeğim var yaza eritmem dümdüz yapmam lazım. Hangi düzeni izlemeliyim internette biçok video var her gün kaç tane hangi hareketleri yapmalıyım?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• vücudun göbek kısmında bulunan yağlar en zor eritilen yağlardır bir kere bunu unutmamalısın. yağ tuz şeker ekmek vb. kesmelisin. üst karın alt karın ve adonislere yoğun bir şekilde çalışmalısın. düzenli olarak sabah ve akşam 3 er setten 12-15 defa yapmalısın. bol şans

0|0
    0|0
  • Göbeği sakın ola mekik, crunch vs yaparak eritmeyi deneme aksine karın kasların büyür üstünde duran yağ tabakası ile birlikte daha büyük bir karına sahip olursun yapmanın tek yolu, nişastalı ürünleri ( hamur, ekmek, bazı karbonhidratlar, şekerler ) bunları kesmek ve kardiyo yapmak kardiyo içinde, koşmak veya yüzmen gerek 2 si olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • yağlar vücuda depolatndıkları sıranın tersiyle yakılırlar. Kalori yakmaya başladığında sıra nihayetinde karnına da gelir, o zaman yakarsın. Karnı sıkılaştırmak ile yağ yakmak farklı şeyler nitekim.

0|0
    0|0
  • Sporla ugrasan derdiki gobek eeitmek istiyosan mekik ya da baska harektler yapmak yerine gunluk yuruyun derdi

0|0
    0|0
  • ekmek şekeri kes, tuzu azalt, suyu arttır, spor yap. olmadı her gün 3-5km yürü.
    bir de spor olarak en azından "ab ripper" yap haftada 3 gün.

0|0
    0|0
  • Yarım mekik dene alt kısımda kalma olacak oralar içinde dizlerini karnına çekerek yapılan bir mekik var yerde yatarak ya da bu parklarda falan koyuyolar oralarda yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Göbek kasından sonrasını okumadım ://

0|1
    0|0
  • mekik çek karnın düzelir falan onlar eskide kaldı. Göbeğin varsa yağ oranın fazla demektir. hergün tempolu 1 saat yürü. bak ortada göbek kalıyor mu

0|0
    0|0
  • hareket yaparak göbek erimez kardiyo yapman gerekli mekik şınav falan yapmanın anlamı yok

0|0
    0|0
  • Gobek kasi ne m k aasdfghj

0|0
    0|0
  • netten olmaz o işler

0|0
    0|0
  • Kelebek en etkili yöntem belide inceltir

0|0
    0|0
  • Valla az ye ve yürüyüş yap...

0|0
    0|0
  • burada olma bı profesyonele danıs

0|0
    0|0
  • P90x biraz zordur ama herkeze tavsiye ederim evde yapılabilecek tek spor bence :)

0|0
    0|0
  • sık sık ye ara ögünler fala n karbonhitratı fazla alma seker uz yagdan uzak dur spor yapp

0|0
    0|0
  • Bol bol yürüyüş yap tuz şeker yağdan uzak dur bir kaç ezgersiz hareketi öğren yağlı bölgelerin için

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
    • 8 dakikada karın kası videosu var nette o nasıl? simülasyon bir adam yapıyor hareketleri

• SABAH UYANIR UYANMAZ 15 DK DİNLEN SONRA 100 MEKİK ÇEK AKŞAMDA UYUMADAN ÖNCE 100 MEKİK ÇEK AMA YAĞI VE EKMEĞİ HAYATINDAN ÇIKAR

• tamam

• Az ye, azzz.

0|0
    0|0
    • az yiyorum zaten onun için hastalanıyorum bile. bu göbeğin yemeyle alakası yok spor lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• Cardıo ile midendekileri eriterek başla.

0|0
    0|0
  • Sana bazı sıkıstrma hareketleri ve dumbell önerrim ama en iyisi temzinden bir aylk spora git istedğni söylerler

0|0
    0|0
  • Cardio çalış mekikte işine yarar.

0|0
    0|0
  • Şöyle söyliyim tatlım ne kadar zayıf olursam oluyim hep göbeğim vardı akşamları spor yapmaya başladım mekik te yapıyorum. Yaparken de ayaklarımı bir yere dayamadan yukarda tutarak yapıyorum çok yağ yakıyo. İlkte zor geldi 5 yaptım 10 yaptım 15 derken 20 yapıyorum ve kilo aldığım halde hiç göbeğim yok ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...