Alex neden gitti? Şimdi sıra kimde?

Alexi yollayan zihniyeti anlayabilen varsa anlatabilir mi?

0|0
9|22

En İyi Kız Görüşü

• Elbette anlatayım renktasım..

"Alex ; Aykut Kocaman efendinin zaaflarına karsı harcandı... Hakkını aradıgı için önce dışlandı sonra gitmedi KOVULDU ! ALEXİMİZİ KOVDULAR...

Çünkü o Aykut denilen şeref problemli insan Aman Alex Gol kralı olmasın aman Alex daha fazla sevilmesin diye oynatmadı takımdan çıkardı yedeğe aldı dk 60 ta çıkardı bilmem ne yaptı allem etti kullem etti Alex i zıvanadan çıkardı... Antep maçında biz bayanların azarlandıgını hatırlıyor musun ? Nedendi ? Aykut beye laf söyledik diye.. Birlik lazımmış takımada hocayada sahip çıkmamız lazımmı. Uln sen kendin kovdun kendin gönderdin Alexi.. Takım bile oynamadı gunlerdr aldıgımız beraberlıkler yenılgıler.. hiçmi basmadı kafanız bu takım nıye oynamıyo ? Bu takım AYKUT GİTSİN diye oynamıyor.. Sen tıkır tıkır ısleyen takımın anasını bilmem ne yaptın galibiyetten beraberlıge kendı evınde boyun eğdirdin.. Rakibi mutlu ettin.. Gol attı takımın domuz gibi baktın... Futbolcuna haksızlık yapıldı Mal gibi seyrettin... Yarabbim yaa çıldırıcam surda.

Aykut Kocaman FENERBAHÇE nin beslemesi.. Yer içer maaşını alır ama takıma hiçbirsey yapmaz... Herkes dicek 2010-2011 sezonu vay efendım ziraat Türkiye Kupası.. Eyvallah diyecek sözümüz yok.. Ama o sezonda da Alex vardı Emre vardı... Zİraat Türkiye kupasında da Alex vardı.. Zico döneminde de Alex vardı..

Alex in varlıgı Aziz yıldırıma da batmıstır Aykut Kocamana da... TARAFTAR DEĞİL DÜŞMAN KAZANDILAR...

0|0
    0|0
    • Ağzına sağlık

• Fenerbahçe yi bitirme operasyonu.. Yılan içimizdeymıs te haberimiz yokmuş.

• ReiS-06 ya katılıyorum Alexin gönderildiğini duyunca bi gs li olarak gerçekten üzüldüm o kadar yıl o klübe büyük katkı yapmıs karakteri düzgün saygılı bi futbolcunun gidişi böyle olmamalıydı bence yazık oldu giden aykut kocaman olmalıydı..

Kızlar Ne Diyor 8

• Neyin peşindeler anlamıyorum valla, saçma sapan işler yapıyolar, Alex gibi adama bide, salaklar çok yanıcaklar sonradan ama.. Galatasaray'lı olmama rağmen üzüldüm doğrusu..

0|0
    0|0
  • rant meselesi. fazla popüler ve taraftarın gözünde cok değeri var. aykut hocanın bile önünde. bi futbolcu icin fazla öneme sahip. kaydırdılar

0|0
    0|0
  • Kocamanın G.tlüğünden gitti ! Dünden beri etmediğim küfür hakaret kalmadı .Alex'e gerçekten çok yazık oldu be hep iyiler mi gitçek şimdi kim kaldı takımda işe yarayan ! Adam gibi adam arıyorlarsa işte o KRALEX ' ti !

0|0
    0|0
  • Takımın huzuru için birinin gitmesi gerekiyordu, ya Alex ya da Aykut hoca.. Giden gitti artık :s

0|0
    0|0
  • Yaaaa Alex benim askimdi, öfff onsuzda fenerbahce hitc bi sey olmaz...

0|0
    0|0
  • Alexin heykeli Aykutun gözüne battı. Alex gitti şimdi sıra fenerlilerde

0|0
    0|0
  • yazikk oldu

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırım diye ağlayan fenerliler, şimdi Alekx diye ağlıyor. Alex için değer.Ama Aziz bk etti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Duygusal olmanın manası yok bence. Oynadıysa da babasının hayrına oynamadı. İyi para kazandı. Futbolcu isterse 15 yıllık olsun, 1 senelik teknik direktörün dediğini yapmak zorundadır, sorgulama yetkisi yoktur. Bugüne kadar gelen bana böyle yapmadı diye serzeniş göstermesi gereksizdir.

G.Saray taraftarı yıllardır Sabri'yi sevdi. Her gelen teknik direktör direkt oynattı. Taraftarlar arasından 10 kişiden 2 kişi sevmiyordu Sabri'yi belkide. Bende çok eleştiriyordum. Gün geldi bu 10 kişi ibresi tersine döndü. Şimdi 10 kişiden 8 tanesi sevmiyor Sabri'yi. İnsanlığını değil futbolunu sevmiyorlardı.

Büyük ihtimal Sabri sezon sonu yolcu, şimdi Sabri'ye vefasızlık mı etmiş olacak kulüp? Teşekkür edilip yollar ayrılacak. Yıllardır akıl ile değil, duygusal hareket ettiğimiz için bu durumlardayız.

Alex, F.Bahçe'de tıpkı Hagi'nin, G.Saray'da olduğu gibi efsane olmuştur. Yaşı ilerleyen futbolcular en ufak tepkiyi kaldıramazlar genelde.

Bir futbolcu, internet aracılığı ile teknik direktörünü taraftarlarının önüne atamaz. Bu olacakların hiç birinin umurunda olmadığını gösterir. Bunu söyleyen kişi artık gitme arifesine girmiştir zaten.

Şimdi maçlarda Alex olsaydı bunlar olmazdı senaryolarını göreceğiz. Bunun sancısı 2-3 ay sürer ve sonrasında unutulur. F.Bahçe en doğrusunu yaptı.

0|0
    0|0
    • Yav sen ne saçmaladın şimdi ? lütfen şu yazdığını biraz düşünürek bir daha okurmusun aklın fikrin yerinde mi senin ? ulan insanlar 1 sene tanıştığı emek verdiği şeylerden ayrılırken kalbi götüne giriyor bu adam yıllarını vermiş sadece para mı var sence bu işin ucunda ? yani enteresan bir milletiz adam*olup gidebilirdi bu takımdan eyvallahıda yoktu sen emin ol alex en parlak yıllarını bu takıma harcadı hatırlıyormusun geldiği dönemi bilmiyorum ama o adamın bize gelmesi mucizeydi

• Ben diğer yorumlara saygı duyduğum gibi sizde saygı duymasını öğrenin önce. Yorum beni bağlar. İşin ucunca para olduğunu kim söyledi? Oynadıysa da babasının hayrına oynamadı dedim. Burada Alex'i destekleyenlerin 2 sene önceki durumlarını da biliyoruz merak etmeyin. Kötü oynadığı sezonda gönderin gitsin, bilmem ne yapın.. Hem kendisi için hemde F.Bahçe için iyi oldu gitmesi. Ben G.Saray'lıyım..

• Alex acıklama yapacaktır

Alex kıskanıldı. bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • kardesim ben galatasaraylıyım bu konuda da yanlıs dusunuyo olabilirim...fakat gerek FM den kazandıgım tecrubeler gerek tv lerden kadarıyla kosmayan futbolcu artık kolay kolay takımda yer bulamıyor kendıne!Cunku kuyt ;alex benim kadar kosmuyod hic yardım etmıyor ben salak mıyım neden kendımı parcalayayım diyebilir bu yuzden Alexin gidisaatı Dogru fakat zamanlaması cok yanlıstır!gs li olarak aziz baskana sonsuz saygı duyuyorum!Cunku sadece futbolda değil amator branslarda gosterdigi basarı gercekten takdiri sayan! ve alex konusuaa doncek olursak ALEX iyi bir futbolcu ama artık herhangı bı takımda oynayamaz veya alex sitilindeki oyuncular,Alex sımdı gercekten efsane oldu 15gun once heykeli dikilen futbolcu simdi gonderiliyor (:saygılar efendim!

0|0
    0|0
  • bi galatasaraylı olarak anladıgım şu..

fenerbahçe alexti resmen bi dönem. alex varsa kazanıyodu yoksa sendeliyodu. alex müthiş bi oyuncu boşuna kaptan olmadı. ama takımın tam merkezi oldu alex. aykut kocaman alex olmadan iyi oynayan bi takım kurmak istiyor sanırım. gelmiş 35 yaşına zaten. ona bağımlı kalmak istemiyodu. takım kendini yürütsün istiyodu. e artık yaşı da geldi oynatmaktan vazgeçti koşmuyo çabuk yoruluyo fizigi zayıf. ayaklar hala sağlam ama 70 dk zor çıkartıyo.

bunca kulübe kattıklarına ragmen bu şekilde gönderilmesini anlamadım sadece.

aklımdan geçenler bunlar

0|0
    0|0
  • aykut beni kıskanıyor laflarını şimdi daha iyi anladım.

kıcında kocaman cıban sivilce ne varsa ondan cıksın angut aykut

0|0
    0|0
  • fenerde balık baştan kokmuş arkadaş. aziz gitmeden fenere huzur yok.

1|1
    0|0
  • sıra bende mg..

0|0
    0|0
  • Karısı var, çocuğu var. Gelmiş kaç yaşına zaten birkaç yıl sonra ayrılacaktı.. Ayrılması bir yana o şerefsiz Aykut'u hiç sevmiyorum takım tutmadığım halde.(O kadar kupon bu p*zevenk yüzünden yattı.)

0|0
    0|0
  • Yaramı deşmeyin yaa kahroluyorum... :,( Ali ŞEN başkan Aykut KOCAMAN''ı kovmakta ne kadar haklıymış şimdi daha iyi anlıyorum...

1|0
    0|0
  • gitmek istedi gitti...kulübeye sığmayan efsane olarak kalacak sabri de sahalara sığmıyo bakalım o ne olacak.

0|0
    0|0
  • 30 milyon taraftar sana sahip çıktı Aziz Başkan sen Bir oyuncuya sahip Çıkamadın! Biz 3 temmuzda değil bugün yıkıldık.

Girdiğin o fare deliği keşke son yuvan olsaydı. Aykut kocaMAL kına yerine kına gecesi düzenle anca keser seni.

1|0
    0|0
  • Alex gidiyor tamam ama aykutta gitmeli gönderilmeli eğer gitmezse yıldırıma o koltuk dar gelecektir artık

0|0
    0|0
  • fenerbahçe'nin her zaman yaptığı şey bu. Bir fenerli olarak, yönetimden bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • aziz de

0|0
    0|0
  • EE aykut gitse fb rahat ir nefes alacağı kesin

0|0
    0|0
  • Sıra Stoch'da.

0|0
    0|0
  • Sıra ile herkes gidecek zaten

Takımın tadı kalmadı

0|0
    0|0
  • bende

0|0
    0|0
  • tuvaleti geldi ondan gitti

0|0
    0|0
  • esegın zıkınden dolayı.

0|0
    0|0
  • Sonunda gidicekdi zaten

0|0
    0|1
  • Adama heykel diktiler Lig şampiyonluğu haricinde hiç bişey yok fenerde yine fener yine fener (şike olayını konuşmuyorum bile)

0|0
    0|0
Yükleniyor...