Yağlanmamak için?

Arkadaşlar bir kaç aydan beri baş dönmesi problemi çekiyorum büyük ihtimal hastalığımla alakalı (epilepsi) özellikle cardio yaparken dönme artıyor bu yüzden 2-3 aydır cardio yapamaz oldum hareket etmiyorum resmen ve yağlanmamak için de tavuk göğsü alıyorum marketten 1kg 2 gün onu tüketiyorum bölüp yarı yarıya yanında da salata bulgur nohut kuru fasulye felan yiyorum gün içinde artık tavuk baydığı için ve sindirim sistemimi bozduğu için ton balığına yöneldim hafta 2-3 gün bazen 4 gün ton balığı alıyorum 800 gr satılıyor real de 100 gr da %10 oranında yağ yazıyor içeriğinde bu ayçicek yağını süzdükten sonra ki oranı mı yani kendi yağı mı? bozulmasın diye ayçicek yağını dolduruyolar ya içine o yağ dışında süzülmüş halinde mi %10 yağ var onu anlamadım hala ve ton balığıyla salata dışında gidicek birşey var mı karbonhidrat ta tüketmek istemiyorum yanında çünkü yağ-karbonhidrat aynı anda tüketince extra bir yağlanma oluyor vücutta bildiğim kadarıyla o yüzden fasulye felan yağlı yemekler değilde böyle daha hafif karbonhidrat (bulgur vs) tüketsem yağlanma olur mu? öğlen 1-2 gibi 300-400 gr bulgur yesem tok tuttuğu için ardından 4-5 gibi bir 150 gr ton balığı yanında salata 6 ila 6.30 gibi de son öğün 150 gr ton balığı ve salata yemeyi düşünüyorum cardio yapmadığım için ödüm kopuyor yağlanmaktan zaten yeterince low carbı bıraktıktan sonra karbonhidratlar sayesinde yanlarım çıktı body yapıyorum salonu bıraktım bu baş dönmesi başladığından beri 2-3 aydır evde çalışıyorum 10 kg dambıllarla aslında yağlı vücudum yok 68 kg dum en son boyda 1.70 ama göğüste ve alt karında sarkmalar oluştu günde 300 mekik çekmeme rağmen düzeltemiyorum karındaki sarkmayı bir fikir verebilir misin? benim durumumda olsaydınız ne yapardınız?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin yerinde olsaydım eğer spora yazılırım yüzerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ton balığını light al ayçiçek yağı zehirdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...