Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinde Maçın Kilit Oyuncuları Kimler Olur ve Teknik Direktörler Hangi Kadroyla Sahaya Çıkmalı?

Son 1 haftadan beri günde herhalde 20 ye yakın derbi kaç kaç biter soruları geliyor biriside çıkıp sormuyorki bu maçta hangi oyuncular ön plana çıkar teknik direktörler nasıl bir kadro tercih eder diye sormamış. Ben kendi tarafımıza baktığımız zaman Hamza hocanın Koray-Semih ikilisinden Semihi tercih edeceğini düşünüyorum. Büyük ihtimallede forvette Burak forvet arkasındada Sneijder Fenerin fişini çeker diye tahmin ediyorum. Tabi orta sahada önemli , daha sert bir orta saha için Dzemaliyi oynatıp Hamiti sağa kaydırırmı orasıda belirsiz. Sol bektede Olcan oynar diye tahmin ediyorum siz nasıl bir kadro bekliyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Maçın kilit ismi Sneijder Muslera Burak Selçuk inan olurlar bir gol bekliyorum selçuk inandan renktaş

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasaraydan cüneyt çakır iyi performans sergiler o kesin

1|1
    0|1
    • Cüneyt Çakırın Arenada Fenere artırdığı golü Gördünmü?

• Bunları sana kim söylediyse seni iyi kandırmış. Ünal Aysal denen adam Tffye karşı en sert tepkiyi veren adamdır. l*n şike yaptığınız her yerde tescillendi Demirören sayesinde ceza almadiniz neden bahsediyorsun sen zavallı? Sizin şimdi Karşıyakayla derbi yapmanız gerekiyordu. Alevesin kırmızıydı diyorsun ama kırmızı kartıda vermeyebilirdi diyorsun senin akıl sağlığın yerindemi? Net kırmızı kartlık pozisyona kırmızı vermeyecekmi hakem? Aaaa ama tabi siz alışkınsınız tabi hakem yardımıyla maç kazanmaya bakiki haftadır penaltı alamayınca nasılda tòkezlediniz
      Akhisar maçında hakemin Akhisarli oyunculara delikanlı gibi oynamasina ne diyorsun ben sorumda maçta takımlar nasik kadroyla sahaya çıkmali hangi düzenle oynamali diye sordum ama tabi senin futbol bilgin olmadığı için böyle alakasız cevap verdin utanmadan birde o olmayan futbol bilginle benle tartişmaya giriyorsun

• sensin zavallı senin gibileriyle uğraşamam bye

• Derbilerde asla skor tahmini yapmam.
    Ki yapsam da objektif olmadığı için tutmaz.. Orta saha işini iyi yaparsa Burak ve Sneijder dediğin gibi fişini çeker. Fener orta saha da top çevirmemeli net.
    Biz şampiyonluğu kimseler vermicez bu sezon.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• galatasarayda sadece sneijderin şutları var. ilk maçta alves kırmızı görene kadar sneijder şut dahi çekememişti. alves 90 dakika sahada kalırsa sneijderi keser. Fenerbahçe sow ve emenikeyle oyunu çözer.

1|0
    0|0
    • Sneijder in Alves atılana kadar 4 tane şutu var aç maçın özetini seyret hatta 2. Yarı başlar başlamaz Galatasaray pozisyona girmiş Sneijder in şutunu Volkan kurtarmıştı. Sneijder bu maçtada bol bol Fener kalesini yoklayacaktır hatta Meireles yerine Diego oynasa daha iyi boşluklar bulabiliriz

• İki takımın da taktiği ve oynayacak oyuncular belli gibi. Fenerde Emenike, Sow ikilisinin performansı önemli gol bulmaları için, Gs de sakatlıktan dönen Burak nasıl oynayacak o önemli.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe volkan caner egemen alves gökhan alper emre meireles topal emenike ve sow 4-4-2 oynatırsa gsnin fişini ceker :)

1|0
    0|0
    • Alper oynayamayacak diye biliyorum ikinciside Emre-Meireles-Topal gibi üç merkez oyuncusuyla 4-4-2 nasıl oynayacaksın onuda anlamadım:)

• Meireles oynadıgı bazı takımlarda sag kanatta oynamstr meireles iyi ve hırslı bir oyuncu o yüzden düşündüm kuytın performansı iyice dustu

• Sadece sneijder süpriz olmayacak gerisi belli değil

0|0
    0|0
  • alper oynarsa o olur

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe de tek belirsizlik Diegomu yoksa Meirelesmi oynayacak o bence Meireles oynar ama gsde sıkıntı daha çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...