Müşterisi olmadığınız bir restoranın tuvaletine girmeye çekinir misiniz?

Bazen merkezi yerlerde tuvalet ihtiyacı için fast food restoranları, lokantalar ya da yiyecek içecek hizmeti veren yerlerin tuvaletlerini kullanmak zorunda kaldığınız zaman bu tür yerlere sadece tuvaleti kullanma amaçlı girmeye çekinir misiniz yoksa oranın herhangi bir müşterisi gibi rahat davranabilir misiniz?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• yooo çok girmişizdr ole kalabalıktan faydalanp falan kızlarla :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• neden cekinesin ki, sonucta ihtiyac. hic gitmedigim bir yerse musade isterim wc nizi kullanabilirmiyim diye, daha onceden gitmissem hic sormam

0|1
    0|0
  • söylerim kullanabilir miyim diye giderim.

0|0
    0|1
  • çekinirim.

0|0
    0|0
  • bikere arkadaşımla girmiştik. Benim yada onun tuvalet ihtyacı vardı hatırlamıyorum. Girdik zaten komiler garip garip baktılar nedense fastfood işletmelerinin çalışanları hep ne var lan der gibi bakar zaten. Neyse kullanabilirmiyiz dedik tabi kullanabilirsiniz alt katta falan dediler öyle işte.

0|0
    0|0
  • çekinirim tabi ki de ama çok zorda kalmışsam da napalım yani.

0|0
    0|0
  • Düşünmedim bunu hiç ama şu dkk dan sonra kullanırm :D

0|0
    0|0
  • Girmeyi bile düşünmem.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• çok darda zorda kalmadan gitmem zorunluluk halinde gidilir utanmamak için müşteri gibi davranacaksın otur bir yere tuvalet için geldiğini belli etmeden fazla zaman geçirmeden kalkıp tuvalete gidersin sonra çıkıp tekrar yerine dön acil telefon gelmiş gibi neee hasan mı öldü trafik kazasımı allah rahmet etsin hemen geliyom.

0|0
    0|0
  • Bugün değilim.Ama yarın olabilirim.O potanşiyel yaşadığım sürece var bende ;)

0|1
    0|0
  • normal müşterisi olduğum bir yerin tuvaletine girerken utanıyorum kaldiki başka yerler

0|0
    0|1
  • baktım önümde sadece bi kahve var gitti gidicek dayanamadım adam yan yan baktı kahveye uygun bi tip degildim belkide tuvaleti kullanabilirmiyim dedim anladım zaten geç dedi bidaha da çekinmedim. Tamamen yaşanmış bir hikayedir.

0|0
    0|0
  • fast food zincirlerinin tuvaletlerinin dili olsa da konuşsa panpa

0|0
    0|0
  • yola işerim ama yinede müşterisi olmadığım bir yerin tuvaletine girmem

0|0
    0|1
Yükleniyor...