Erkekler Böyle Kadınlara Katlanamıyor! Erkekler nasıl kadınlara katlanıyorlar?

Bir yazıda okudum ve aşağıda ki maddeler sıralanmıştı.

Makyaj yapan, otoriter, ağlayan kadınlar erkeklerin ilgisini çekiyor mu?

- Aşırı makyaj yapan, aşırı takı kullanan kadınları sevmiyorlar.- Otoriter kadınlar erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor.

- Moda diyerek giyinen kadınlara şans vermiyorlar. Onlar için önemli olan üzerine yakışması.

- Yarısı çıkmış ojelerle gezinen ve bakımsız kadınlara tahammül edemiyorlar.

- Erkeklerin hatalarını sürekli gündeme getiren kadınlar baş ağrısı yapıyor.

- Özellikle dedektif gibi peşlerinde olan, sürekli takip eden kadınlara dayanamıyorlar.

- Küçük şeyler dağ gibi yapıp abartan ve paralarının hesabını soran kadınlara sinir oluyorlar.

- En ufak şeyde bile ağlayan kadınların tehlikeli olduklarını düşünüyorlar.

- Çapkınlık erkeklerin tekelinde kalması gereken bir özellik olarak algılanırken, çapkın kadınlardan erkekler korkuyorlar.

- Tırnaklarını yiyen ve çok uzatan kadınlardan tiksiniyorlar.

Merak ettim bu böyle midir diye? Erkekler nasıl kadınlara katlanıyorlar?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru bu tespitler.Çünki erkek her zaman sahiplenmek ister sevgilisini ondan aşırı makyaja karşılardır zaten doğal güzellik daha iyi çok hafif makyaj her zaman iyidir.Aşırıya kaçtın mı herkez sana bakıcak felan ben rahatsız olurum şahsen sevgilime bakmalarından.Bide şöyle kadınlardan hoşlanmıyorum hep erkekleri suçlayan siz erkekler böylesiniz siz erkekler şöylesiniz felan öylelerinden.Sanki bütün erkekler öyle yada sanki hiç bi kadın öyle değil gibi konuşurlar.Kimse sütten çıkmış akkaşık değil.Doğru bu tespitlerin hepsi bence , hatta daha bir çok şey var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• - Yarısı çıkmış ojelerle gezinen ve bakımsız kadınlara tahammül edemiyorlar.

nefret ederim masyi terk ederim bakimsiz sey :(((((((((

iiigggggghhhhh igrenc

1|0
    0|0

• Bu özellikler gerçekten katlanılmaycak şeyler, bu tür şeylerden uzak durmanı tafsiye ederim...

0|0
    0|0
  • pardon sağlık da alanınız ne özel olmasa söyler misiniz

0|0
    0|0
  • neyleyim samimiyet kokmayan kadını,

afet-i devran olsa da...

2|0
    0|0
  • Sinsi olmasın da ne olursa olsun.

Bir de gözleri kısık ve umursamaz halde sigara içen kadınlar. Öğğk.

0|0
    0|0
  • Birkaç yıl dayanıp boşanıyorlar.

Fedaklarlık yapmadan herşey aynı kalmalı diye düşünen kadına bir ömür nasıl katlanabilriiz ki ?

0|0
    0|0
  • Son iki madde benim için geçerli değil, ama çapkınlık maddesi genele vurursak geçerli sayılabilir. Hatta kadınlar için de geçerli sayılabilir karşılık olarak, oyuncak arayan ve bunu yaparken kendini basitleştiren hayli insan var.

0|0
    0|0
  • yazdıkların dogru hatta dahası var:)

0|0
    0|0
  • bizim ülkemizde şans artık diyorum...ne çıkarsa bahtıma...

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar bende en begendigi seyleri sonradan degistirmeye calisan kadinlardan nefret ediyorum...belli bir zaman sonra 180 derece değişen kadınlardan da nefret ediyorum...halbuki en baştan ne oldugunuzu gosterseniz...belki o belli zaman gelmeyecek...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Diğer erkekleri bilmem ama kendi nişanlımdan örnek vereyim.

Makyajdan hoşlanmaz bende aşırı makyaj yapılmasına karşıyım doğal güzellik gerçekten daha hoş,bir kalem yada bir rimel yeter,yada hafif bir parlatıcı ki ben onuda kullanmıyorum.

Çok uzun tırnak hijyenik gelmiyordur,sonuçta nekadar bakarsak bakalım içi kirlenebilir.

Çapkınlık zaten övünülecek bişey değil.

Ağlayan kadın iyidir fazla olmamak şartıyla çünkü duyguları var demektir,buzdolabı gibi olmamalı kadın,narin olmalı.

Dedektif kadını sevmemeleri doğal kim ister suçsuz olsa bile güvenilmemeyi.

Hataları gündeme getiren sadece kadınlar değildir bence bu konuda nişanlım beni geçer,ben unuturum yaptığı hataları ama o saklar sonra alakasız yerde çıkarır,yani bu konuda biz tersiz:)

Moda konusuna gelince eskiden kıyafet almak benim için inanılmaz zevkliydi,tüm param kıyafetlere giderdi ama şu somali olaylarından 5,6 ay önce inanılmaz bişey oldu ve ben artık kıyafete önem vermemeye başladım,sanırım hayatta önemli olan şeylerin sırası yaşla ve doyumla değişiyor.

1|0
    0|0
  • bence hepside mantıklı.

0|0
    0|0
  • erkekler için kadın dediğin saf, salak olcak onlar ancak ölelerine katlanırlar

1|0
    0|0
  • yazdığın maddeler çok doğru diye düşünüyorum babam dahil tüm erkek arkadaşalrım şimdiye kadar hep böyle kadınlardan hoşlanmadıklarını dile getirmişlerdir.şahsen benim bir kız arkadaşım böyle olsa sürekli ağlasa bakımsız olsa vs vs vs ben bile hoşnutolamazken erkekleri düşünemiyorum bile:)

0|0
    0|0
  • erkekler kendine geysa gibi birini arıyorlar bence .. :)

0|0
    0|0
  • benim tek kusurum çok hassas olup herşeye aglamam :D

1|0
    0|0
  • Saydıklarının hepsine katlanırlar sevdikten sonra kusur önemli değil.

0|0
    0|0
  • yarısı çıkmış ojeye tahammül edemiyorsa yürüsün gitsin ya, sürekli onun için mum gibi hediye paketi gibi mi dolaşıcam. insan rahat olmak ister. bu adamlar böyle taleplerde bulunur, sonra evlenirsin, her tür sesi çıkararak eşyalarını sağa sola atarak yaşamlarını sürdürürler. kadınlar barbie gibi gezsin onlar her haltı yesin yani. tırnağa bu kadar takan doğal kadın istemiyordur, makyajla veya modayla ilgili isteklerle çelişiyor bu durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...