Bağcılar da boks kick boks eğitimi veren spor salonu Var mı?

burada gördükleriM genelde erkeklere yönelik sizin bildiğiniz bir yer var mi bayanlar için?

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede adam akıllı öğreten yer yokki ya sayılıdır yani gerçekten sayılıdır bu işi iyi yapan. diğer taraflar hep para tuzağı başkabirşey değil internetten bakıyo hadi yapın şu hareketleri tek olay bu ne arkadaslarımı tanıyorum senelerdir uğraşıpta sokakta dayak yiyen :)

0|0
    0|0
    • Yazık olmuş arkadaşlarına:)

• diyorumya hep boş ya türkiyede sayılıdır en iyi yerler 10 15 ya vardır ya yoktur bu işi iyi yapan heleki bu arkadaşlarım mesela geçen yaz bir olay oldu tekmeyi yedi bizimki yerinden kalkamadı buyur burdan yak kalıbını vücüdunu yaptığı işi görsen adam sanarsın faso fiso hep :D bu işe gönül veriyorsan almanyada judo eğitimi alabilirsin kesinlikle başbakanın çoğu koruması hep orada eğitim almıştır mesela bilinmeyen bir gerçektir buda.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kick boks vardır mutlaka oralarda benim gördüğüm bayanlar için salonlar var ama bağcılarda değil uzaktasın.

0|0
    0|0
  • Bağcılar da vardır ya mutlaka :D
    Orada oturmadığım için bilmiyorum. :-)

0|0
    0|0
  • Halk bankasinin yan tarafinda olmasi lazimdo bagcilar meydan

0|0
    0|0
  • Napcan ki? bosuna öğrenme.. öğrensen de eşşek sudan gelinceye kadar seni döverim :D

0|0
    1|1
  • yesıl camıının orda hemen cadde ustunde sag tarafta :))

0|0
    0|0
  • bağcılarda degilde ben çapada otuyorum ben bu şeye gidiyorum güzel yer tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mutlaka vardır o civarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...