Ben GS'lıyım Alex'in gitmesine içim acıdı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ya arkadaş ben anlayamıyorum bu adamı daha geçen seneye kadar karakterli çalışkan oyuncu diye övüyosun bi hata yaptı diye oda bence yapmadı kaldırıp atıyosun. Bu konu referanduma gitse oylansa bence aziz yıldırımla aykut kocamanı yollayın alexs kalsın der taraftar ben gs liyim bu lige bukadar renk katan tek başına maç kazandıran bir oyuncu ancak bukdar bence efsane olur alex efsane değilse hiç bi futbolcu efsane olmaz kaldırdıp kulüpten resmen kovuyosun yorumlarınız nedir merak ediyorumm...

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Eğer Alex zor günlerimizde Fenerbahçe yi bırakıp gitmediyse bugün de gitmedi.. ALEX GÖNDERİLDİ... Nedeni apaçık ortada.. Aykut Kocaman Fenerbahçemizin beslemesi... Aziz Yıldırım Fenerbahçenin yoklugunda ayakta kalmasının, takımın motivesinin tek sebebini Aykut Kocaman sanıyor. Halbuki bilmiyor Fenerbahçenin ALEX , Alex in Fenerbahçe oldugunu... Şunu herkes bilmelidir ki 1 ay önce Fenerbahçe den ayrılmayacagını bildiren Alex , Tribünlerde adı duyuldugunda kıyamet kopmasına neden olan Alex.. Bugun kendi isteğiyle gitmez...

Aziz Yıldırım için oturup ağladıgım günü hatırlarım..Onu görebilmek için biyerlerimi yırttıgımı hatırladım... Aykut Kocaman yuzunden antep maçında 30bin bayanın arasında köpek gibi azarlandıgımı bilirim. Hatta su sitede bile bir ton üyeyle kapışıp Aziz Yıldırımı savunup Aykut Kocamanı yere göğe sığdıramadıgımı bilirim. Ama "durrrrrrrrrrrrrr" diyorum artık ! Lugano giderken Appiah giderken Alex neden kaldı ? Emrenin gönderilmesini boğazımıza düğüm edip zor da olsa yuttuk ama ALEX... 10 gun önce heykelini diktiğimiz adamı elimizden aldılar götürdüler..

Şimdi ne olacak ? Tribünler cephe alıcak.. Bundan eminim ki haftasonu olacak derbiye bir trabzonmaçı kadar rehavet olmayacak, gidenler de maç sonuna kadar alex diye isyan edecek..

YA SONRA SONRA ;

Ceza bitecek tribünler beylere kalacak. Peki beyler sessiz mi kalacak ? ELBETTE HAYIR ! Tüm Fenerbahçeliler,yani bizler Aykut Kocamanın gitmesini istiyordukk.. Herkes görüyordu ki takım dahi bunu istiyordu. Bundan sonrasını düşünmek dahi istemiyorum.. Taraftar kin ve nefret dolu... Tribünler boş kalacak destek dahi kesilecek. Aziz Yıldırım ve Aykut KOCAMAN bir nefret kitlesi kazandı..

Lefter Fenerbahçemizin nasıl efsanesı olduysa ALEX de öyledir... Şu da unutulmasın ki...

Başkanlar teknik adamlar gidici... EFSANELER ÖLÜMSÜZDÜR..

0|1
    0|0
    • ne demek nasıl yazın

• bu yorumu bugun facede 3 defa gördüm alıntıdır bu yorum

• google a kopyala yoksa ben seni buraya yapıstırıcam.. Kendi düşüncelerim bunlar ;)) Site de spamlar dolasıyoo şikayet edelim arkadası..

Kızlar Ne Diyor 8

• aynen

0|2
    0|0
  • Hiçbir futbolcu kulüpten üstün olmamalı.

Gitmesi gerekiyorsa gider.

Lakin kişiliğine lafımız yok.

Alexsandro de Souza Fenerbahçe camiasını gönlüne taht kurdu Türkiye'de çok güzel pirimi var şu an...

0|1
    0|0
    • ama hiç bi başkanda kulubün menfaatlerinin önünde olmamalı kabadayılık yapıp alexside bakın ben kovuyorum hesabına gitmemeli nedri bu adamın suçu bilen varsa yazsın arkadaş nedir ?

• aynen benim de.

0|2
    0|0
  • :O ..

0|1
    0|0
  • bende GSlıyım.benmde içim acıdı harbden:S

0|1
    0|0
    • lefter---metin oktay---haci---alex son efsane benim gözümde çok fena üzüldüm fenere nefrettim bin kat arttı...

• aynen öyle...

• Önce adamın heykelını dık sonra resmen kov.

0|1
    0|0
  • alex ne ki ...

0|0
    0|0
  • ne dünüyorum iyi oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Alex'i sevmek aykuta sövemeyi gerektirmez. "Ben adamı ayrılırken tanırım" diye bir söz var tam bu duruma uyan. Aykut Kocaman ve Oğuz Çetin Alex ten bin beter şekilde Fenerbahçeden kovulmuşlardır ama ağızlarını acıpta tek kelime etmediler. keşke Alexte twitterdan o sözleri yazmasaydı keşke oyundan çıkarken aykut elini uzattığında oda aykutun elini sıksaydı. Ewt çok büyük bir oyuncu ama kusura bakmasın fenerbahçeden de büyük değil. Kimsenin bu takımı bu hale sokmaya hakkı yok. Not Fenerbahçeliyim

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak Alexin bu lige kalite kattığını düşünüyordum gitmesi kötü oldu

0|1
    0|0
  • Ulan şu adamın fotograflarını tweetlerini görmim, üzülmeyeyim diye şu an ks'den baska bi site açık değil. Burada da sen buldun beni.

0|1
    0|0
    • kardeş ben gsliyim tipim kaydı yeni öğrendim zoruma gitti biz böyle vefasız bi milletmiyiz...

• kraleks :hakan şükür ve hami mandıralıdan sonra süper ligde gördüğüm en başarılı topçu tabi tanju çolak metin oktayları görmedim

0|1
    0|0
  • anlamazlar kardşim anlamazlar. bu ülkede değerlerin değerleri anlaşılmıyor. yazık .

0|2
    0|0
    • ya yazık bu adamı nasıl kovarsın bu haci gibi efsane bi oyuncu yemin ediyotum bak sana gözlerim doldu gsli olmama ragmen...içim acıdı yawww

• kardeşimden ayrılsam o derece üzülürdüm resmen çocuk gibi ağladım haberi duyunca belki abartıyorsun diyenler olur ama sevgi bu . bu adam herşeyiyle örnek bir futbolcuydu

• öyle ya antıramanlarda karakteriyle herşeyiyle mükenmmeldi sırf aykut kocamnın rekorunu kıracak diye 7 gol daha atsa kıracaktı sanırım kovdular bence...

• aykutunda vakti geldi az kaldı az oda gidecel, ama alex şerefli gitti en azından

0|1
    0|0
Yükleniyor...