Kapat

Sadece yürüyüş yapip kilo verenler var mı arkadaşlar?

Sadece yürüyüş yapip kilo verenler var mı arkadaşlar?
Boyum 168 kilom 68 bugün yürüyüşe basladim ve diyet yapiyorum öyle çok sıkı değil şekeri kullanmiyorum ekmek deseniz 2 günde 6-7 dilim o da çavdar bol bol su ve sirkeli su iciorm sizce kaç kilo verebilirim?
Deneyenler var mi?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey diyettedir ekmeğide kes , varsa tam buğday ekmeği tüket.

1|0
    0|0
    • Diyetteyim 25 gündür 4 kilo verdim ve bugün de yürüyüşe basladim

• Verirsin tabi yürüyüşle koşuyla

• Zaten Mart sonu sinava gircem 5 gün sonra da kosuya başlanan lazim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak hep yap zayıflayınca geri bırakma yürümeyi

1|0
    0|0
  • Diyetle birlikte yurursen hizli verirsin ;)

0|0
    0|0
  • Bak yuruyus her gun yap sonra sekeri kes tuzu kes yagli yiyecekleri kes hamur isini cikolata tatli filan onlari kes her sabah iilik emla sirkeli su ic dene bunlari bak nasil zayifliyorsun ekmek yemedn doyamiyorum dersen kepek ekmegi kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • Ya arkadasim işte ben de bunları yapiorm zaten aynisi :D keşke yorumlari okusaydin :D bu şekilde ayda 5 kilo verebilir miyimki?

• İnş bakalim teşekkürler ^^

• Rica ederim :)

• sadece yürüyüşle zor

0|0
    0|0
  • Sürekli masturbasyon yap daha fazla kalori yakarsin

0|0
    0|0
  • Karnını sıkarak yürü çok işe yarayacak.

0|0
    0|0
  • Cok yemicen bol yurucen. Duzenli yicen

0|0
    0|0
  • Devam et o azmi gördüm sende kilo vercen basaracan bunu devam devam))

0|0
    0|0
  • zayıflama boyle cansın

0|0
    0|0
    • Basenlerim 92 bacaklarim çok güzel ama belim kalbin ve sinirimi bozuyo

• Amaann sende :D

• var mı :)

• Yok. Diet yapmalısınız

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten kilo sadece kardioyla verilir (yuruyus) diger hareket ve egzersizler sikilasma amacli inanilmaz kaloriler kaybettirmezler hele sismanken bunlari yaparsan incelmen zorlasir kas yaparsin kutuk gibi ayrica ekmek bence cok onu 3-4 dilime indir 20 kilo vermis biri olarak diyet konusunda uzmanim sorun olursa mesaj atabilirsin:)

1|0
    0|0
    • dediklerinize katılıyorum ama spor salonuna gitse bence daha mantıklı koşu ve bisiklete biner 2 kilo dumbella hareketler yapar bütün vücüdü çalışır

• Benim deneyimlerimi sorarsan yanlis yapiyorsun derim sirkeli su konusunda, metabolizmayi asitlerden cok bazlar aktive eder ve daha cok yag yakimini saglar bu yuzden sirke gibi asetik asitlerle ki sirkenin ph'i 2.9 du sanirim ) suyun var olan 7 lik ph ini dusurecegine karbonat (toz soda) gibi bazik bilesenlerle ictigin suyun phsinj 7-9 olarasinda degistir farki gorecejsin ve gun icersinde sebze yedigin bir ogune 5 kasik yogurda 1 yemek kasigi corekotu koymayi sakin unutma bana cok cok cok yardimcinoldu inanilmaz fark yaratiyor

• Doktor sirkeli su iç mutlaka demişti bende iciorm uzun suredir ayda 4 kilo bu şekilde gitti diyet ve sirkeli su..
      Karbonati da 1 ay önce iciyordum yagi emip disari. atilmasini sagliyormus ;)

• Yediklerine de dikkat ettin mi evet

1|0
    0|0
    • Ediyorum küçük kahvalti tabaklarini kullaniyorm ve hep sulu yemek agirlikli yiyorum aksam ekmek yemiyorum

• Sirkeli su?

0|0
    0|0
  • Annem var

0|0
    0|0
Yükleniyor...