Bayram için nasıl bir kıyafet almalıyım? Bayram kıyafeti tavsiyeleriniz?

arkadaşlar bayramda sizce ne almalıyım

hakim yaka gömlek ( lacivert - beyaz - siyah )

kot pantolon

bide deri siyah converse im var

nasıl sizce ? gömlekte hangi renki tercih etmeligim

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bence o kombinasyonun altına converse çok kötü bi seçim.hakim yaka gömleği de ben şık bulmuyorum.spor giyineceksen o gömlek yerine daha spor bi gömlek tercih et.siyah ayakkabıysa siyah gömlek şık durur.hatta üstüne bide cartoon kravatlardan takarsan hem şık hem spor olursun.ama bayramda şık olmak istersen bence converse giyme.kundura gibi olmayan güzel bi deri ayakkabı üstüne kot,üstüne v yaka tshirt ve armalı blazer ceket öneririm

0|1
    1|0
    • kahverengi superstarlarım var siyah gömleğim var hakim yaka gömlekleri seviyorum kravatı bu kombinle giymeliyim ?

rengi ne olmalı sence siyaha siyahmı

• siyaha siyah daha uygun olur tabi.ama cenazede gibi dolaşmak istemiyorum dersen kırmızı da giyebilirsin.kravat siyah tonlarında olmalı tabi

• biri converse mi dediiiiii :)) güzel seçim..siyah benim favori rengim siyah gömlek diyorum ;)

0|1
    0|0
  • hakim yaka eğer spor bi modelse (kumaşı dökümlü falan) hoş olabilio.. deri konvers giyme ama...

0|0
    0|0
  • eger hafıf gobek varsa sıyah gomlegı sec ama fıtsen beyaz gomlek tercıhım

0|0
    0|0
  • pembe gömlek

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• converse mi sakın ha.

link

link

link

link

1|0
    0|0
  • arkadaş baya elbise meraklısısın sen ya :)) Okan ın ceketini bulabildin mi bu arada ? :D

0|0
    0|0
    • kaç gün önceki konu bu - hayır bulamadım daha ayrıca napalım içkimiz yok kumarımız yok sigaramız yok kıyafet alıyorz :D

• Renkli giyin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...