Arkadaşınız sevgilinizi başkasıyla samimi gördügünü söyleseydi

En yakın arkadasınız bigün gelip size sevgilinizi başkasıyla samimi gördügünü söyleseydi ilk tepkiniz ne olurdu arkadaşınıza karşı ve sevgilinize karsı ne yapardınız ilk olarak?

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• 2sini de sorguya çekerim yüzleştirirm yalan söyleyeni hayatımdan silerim

0|0
    0|0
  • ne yapardım bilmeeeeeeeeeeeeemmm seni bir gün görmeseeeeeeeeeeeeeeemmmmm

tamam sakinim.

0|0
    0|0
  • Düzgünce sorarım ilk başta, sonuçta akrabası da olabilir. Bunu arkadaşım bilemez.

Ve bir erkek aldatıyorsa , kadın hisseder bence.

Önceden böyle bir hissi zaman zaman yaşamışsam şüphe bırakır ve devam etsem de kafamda hep bir soru işareti kalır. Fakat net bir şey varsa ortada (samimi olduğuna dair) biter elbette.

0|0
    0|0
  • olayı kendim araştırırım analiz ederim sonrasında hayatımdan çıkacak olanı yada ayağını denk alması gerekeni çeker karşıma konuşurum..

0|0
    0|0
  • arkadaşıma nerde nasıl ne şekilde gördüğünü sorardım sonra sevgilimin ağzını arardım eğer çelişiyosa boyle boyleymiş diye ağzına tükrürüdüm

0|0
    0|0
  • Düşündürme böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • ne arkadas ne sevgılı bosverseneee

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam başkasıyla samimiyse bana ihtiyacı yok demektir gereksiz ne hali varsaa görsün der çekilirim

0|0
    0|0
  • Nerdeydin gibilerinden hesap sorardım. Yüzyüze tabi. Sonra ifadelerinden anlardım yalan olup olmadığını..

0|0
    0|0
  • gözümle görmeden inanmazdım kıskanclıgından fesatlıgından söliyor derdimD:inanmaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Gidip Sevgilime sorardim inkar edersede kafasini patlatirim arkadasa gelincede tskr ederdm

0|0
    0|0
    • tamam bu durum gerçek olabilir ama gerçek değilse ona haksızlık etmiş olursun

• samimiden kasıt nedir?

0|0
    0|0
  • doğruluğunu araştırırdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• "Eee ne var bunda? Ben sevgilimin hayatına karışmıyorum, onun özeli"

Derim.

0|0
    0|0
  • sen nerde nasıl gördün derdim sevgilimi mi takip ediyor diye düşünürdüm

tesadüfte olabilir, bak işin aslı astarı yoksa sonuc nereye varır ben bile düşünemem der

sevgilimi bi süre takip ederdim eğer gerçeklik payı varsa kızı bırakırım, arkadasıma EYVALLAH derim sağol...

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım olacak kadar değer verdiğim bir insan öyle bir durum gördüğünde beni arayan o değil sevgilim olurdu sanırım...

0|0
    0|0
  • yüzleştirirdim sevgilim yalan soylyosa ona kafa atardım arkadasım yalan söylüyosa vururdum amk onu :D

0|0
    0|0
  • o kadar samimi gördüğüne göre benim de tanımamam imkansızdır...arkadaşımada kendi işine bak sen derdim...

0|0
    0|0
  • Ayırmaya çalışma ihtimali için önce onu döverim

Sonra iddaa ettiği kişiyi döverim

Sonra kıza tecavüz eder kafasına sıkarım, kapıyı çarpmadan sessizce

Kafama sıkar giderim.

0|0
    0|0
  • akrabam söyledi elinde kanıtı vardı ve bitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...