Spor yaparken beslenme?

Spor yaparken hangi aralıklarla nasıl beslenmeliyiz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kilo durumun nasıl onu bilmek gerek atıyorum çok zayıfsın kilo almak istiyosun farklı bir program kilolusun kilo vermek istiyosun farklı ama ikisindede kas hacmini korumalı ve geliştirmeye yönelik olduğundan protein şart o yüzden protein ağırlıklı beslenme uygulayacaksın
    kısaca üstünkörü değiniyim
    zayıfsınız diyelim ilk başta yiyorum kilo alamıyorum gibi bir durum varsa metabolizma hızlı çalışıyordur o yuzden metobolızmanın yavaşladıgı zamanlarda besin tüketmek gerekir yatmadan 1 saat önce gibi 6 öğün idealdır her durum için 3 ana 3 ara 2 saat ara ile tüketim midenin sürekli dolu olması saklamaktan ziyade yakmaya el verişli olmasını sağlar ne kadar az öğün yerseniz o kadar vucut yağ depolar kendiniz gibi düşünün indirimde olan ürünleri çok alıp istiflemek gibi

0|0
    0|0
    • Kilom 58 ama ama göbek ve belde yağlanma var spora başladım hatta şu an yapıyorum o yüzden nasıl besleneceğimi bilmiyorum bir şeyleri başarırken bir şeyler kaybolmasın

• Himmm musait olunca guzel pilot bir beslenme programi cikartalim

Erkekler Ne Diyor 6

• spor yapan masum köylü

0|0
    0|0
    • Bilmemek değil öğrenmemek ayıp :P

• simdi güzel kardesim bu is öyle olmuyo, kendine bir plan ciziyosun, veya cizdiriyosun, ona göre besleniyosun, senin ne yapmak istedigine bagli, ona göre bir plan cizilir :)

0|0
    0|0
  • Size uygun beslenme programı hazırlanır, kahvaltı çok önemli güne dirençli başlamak için, öğle vaktinde genelde meyve ve sebze ağırlıklı beslenmeniz istenir, akşam yemeğinde ise protein ağırlıklı pilav, kırmızı beyaz et vs.

0|0
    0|0
  • Yaptigin spor a ve kisiden kisiye gore degisir.

0|0
    0|0
  • bunun cevabı yaptığın spora bunyene vucut şekline bağlı olarak değişir

0|0
    0|0
  • sık sık az beslenmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sebze ve meyve ye
    Yogurt ve sut tuket

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum spor hocam söyle diyor yemek yedikten 1 saat sonra spor yap veya spor yapınca çok karnin aciktiysa süt veya yoğurt ye spordan sonra hemen yemek yeme bir saat bekle diyor

0|0
    0|0
  • Yaptığın spora ve kişiden kişiye göre değişir bünye meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...