Agirlik antremanindan sonra kardiyo?

Agirlik antremanindan sonra kardiyo yapmakta sakinca var midir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek amaçlı yapıyorsanız çok faydalıdır. Etkili olur. Kas kütlesi kazanmak istiyorsanız yapmamalısınız.

0|0
    0|0
    • 5 kilo fazlam var onu vermek istiyorum ama ayni zamanda da kas yapmak istiyorum

• Aynı anda hem kas yapıp hemde yağ yakmak çok zor. Bence siz sadece ağırlık çalışın. Kas kütleniz artıkca beslenmenize de dikkat ederseniz yağ oranınızı ciddi bir biçimde düşürürsünüz.

• Tesekku ettim sagolun

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapmamalısın. Kas sorunu zedelenmesi yaşayabilirsin. Eğer cardıo alacaksan ağırlık antremanından önce yapmalısın. Ben önce yapıyorum. Bazende ağırlık çalışmadığım günler cardıo yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır sakıncası olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok kardeş bütün uzmanlar fatklı görüşte önemli olan antremandan sonra wheyini iyi al ve beslenmeni iyi geçir benim düşüncem ikisin aynı anda değil farklı zamanlardanyapılmadı ama senin vaktin yok sanırım buna ve kardiyoyu önce yaparsan hücün bitiyo sanırım sonra yapsanda olur

0|0
    0|0
  • Ben yapilmamasi taraftariyim

0|0
    0|0
    • Neden peki

• ağırlık antrenmanından sonra yıkıma uğrayan kasları daha fazla yıkıma uğratır, alacağın kas hacmini düşüreceği yönünde düşünüyorum, çünkü ağırlık antrenmanı yapmayıp sadece kardiyo yapsan yine kaslardan gidecek az çok, o sebeple ağırlık çalışmalarını ayrı gün kardiyoyu ayrı gün yapmalısın

• Tesekkur ettim sagolun

Yükleniyor...