Le carnetin kullanımı?

180 e 110 kiloyum zayıflamaya çalışıyorum her gün spor salanunda 3 saat geçiriyorum lecarnetin kullansam zayiflamama yardimci olur mu

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflama yardımcı olması için önce yemek kültürünü değiştirip sonra dengeli ve düzenli bir beslenme programı ayarlaman lazım tüm şartları yerine getiriraen benim sana tavsiyem ne lcarnite nede cla bence animal cut al daha başarılı ve zayıflamaya yönelik iyi bir ürün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • olabilir ama ben cok tavsiye etmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• l carnete şu işe yara. diyelim sen 1 ayda 5 kilo verdin normalde bunun 3 kilosu yağ 1 kilosu kas 1 kilosu su desek. le carnete alınca yine 5 kilo verirsin ama 3.5 kilo yağ yarım kilo kas 1 kilo su olur. yani verdiğin kilonun kastan değil yağdan verilmesine katkı sağlar

0|1
    0|0
  • 3 saat çok fazla.

0|0
    0|0
    • 30 dk bisiklet 30 dk koşu bandı 30 dk uzay yürüyüşü 30 dk ağırlık çalışma 1 saat yüzme bunun nesi fazla

• yağ yakımına yardımcı olcaktır mutlaka. Weider kullanmanı tavsiye ederim umarım kilolarından kurtulursun

0|0
    0|0
  • Eğer günlük 2 saat spor yapıyorsan sadece su yeterli olacaktır ama eğer 3 saat yapıyorsan L-carnitine ile faydasını görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...