1 aylık ömrünüz kalsa ne yaparsınız?

diyelim ki 1 aylık ömrünüz var son bir ayınızda öldürmeyi düşüneceğiniz insanlar varmı bir kara listeniz falan filan

0|0
18|16

En İyi Erkek Görüşü

• tek kişilik terörle mücadele timi kurardım araştırırdım nerde gezer bunlar diye gider pusu atardım. sonlara yakın ölümüne dalardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Yok ya o kadar kıl olduğum insanlar yok ama hayatımı yaşardım herhalde. Her istediğimi yapardım muhtemelen :D Eğlenirdim özetle. Kimsenin kahrıyla uğraşmazdım.

0|0
    0|0
  • Çok sevinirim heralde çok mutlu olurdum.

0|0
    0|0
  • ölümüme son 1 ay kala öldürdüğüm insanlar için günah yazılmıyor mu? yada son 1 ay kala öldürdüğüm insanlardan dolayı vicdan azabı çekmeyecek miyim bu nasıl bi soru yaw ? kafan mı güzel

0|0
    0|0
    • sen nasıl trabzonlusun yahu korkmanada şaşırdım

• Herkes trabzonlular kadar delikanlı olabilse keşke .çok samimiyim bu konuda... nokta.

• :D:D:D oldu :D:D:D nokta

• Sevdiklerimle dolu dolu yaşamaya çalışırdım. Değer verdiğim, itinayla sakladığım eşyalarımı da ihtiyacı olan kişilere verir elden çıkarırım olabildiğince. Biriktirdiğim paramı da hayvanlara ve çocuklara yiyecek vs almak için kullanır bitirirdim.

0|0
    0|0
  • o bir ayda sevmediğim insanları öldürmek yerine sevdiğim insanlara onları ne kadar sevdiğimi anlatıp içimde keşkeye yer bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • benim öyle kara listem yok ama sanırım beyaz liste olustururdum o 1 ay boyunca kiminle nerde ne yapsam nereye gitsem diyee

0|0
    0|0
  • 1AY OMRU BOSVER OLUM HER AN GELEBILIR ONA GORE DAVRAN

0|0
    0|0
  • Bütün mal varlığımı (eşyalardan bahsediyorum :D ) ihtiyaç sahibi olanlara dağıtırım ve son günlerimi sevdiklerimin yanında mutlu, huzurlu bir şekilde geçiririm..

0|0
    0|0
  • öldürmem ama herkes hakkındaki düşüncelerimi net bi şekilde söylerim muhtemelen yapacaklarım listesi hazırlarım okula gıtmem full eglenceme bakarım :D

0|0
    0|0
  • neden öldüreyim ki sevmediğim için mi ne için sebep ne

0|0
    0|0
  • çok sevinirdim gerçekten havalara filan uçardm

0|0
    0|0
  • 29'a gelince alarm kurarım.Son güne namaz.

0|1
    1|0
  • ha diosun birini öldür chennmde yerini garantile

0|0
    0|0
  • Yer, içer, yatarım.

0|0
    0|0
  • Kimi öldürücem ki zaten kendim ölücekmişim, sevdiğim insanlarla vakit geçirirdim.

0|0
    0|0
  • insaflı davranmışsın?

0|0
    0|0
  • Önceliğim nişan basıp damat kaçırmak olurdu :)

0|0
    0|0
  • Her gün ağlardım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• O 1 ayda her yaptığımı filme alırdım , şimdi yaptığım gbi tüm gıdaları tadına vararak yerim karın doyurma amaçlı değil , bir civciv alırım , sonra annemin hergün ayağından öperim , bir tarla alır her yerine meyve ağacı dikerdim meyvelerini insanlar yesin diye :)) Ne bilim bir sürü şey var daha

0|0
    0|0
  • banka soyar parayı halka dağıtırdım

0|1
    0|0
  • namaza baslarım mk...yiyip içip sevişip dahamı cok gunaha giriyim..zararın neresınden dönsek kar hacı

0|0
    0|1
  • son bir ayimin 24 saatini 1 ay boyunca nisanlimla gecirmek isterdim..

sonuca ne evlene bilcem ne bisey.. ondan onu tadip gitmek isterdimm (:

insallah öyle bi durumda olmaz

0|0
    0|0
  • Yunus'un da dediği gibi "Yaradılanı severiz Yaratan'dan ötürü". bu nedenle, kara listem yok. ancak inancımı bir kenara bıraktığımdığımda, böyle bir kara listenin olması bile, insani erdemleri sekteye uğratacak bir tutumdur.

0|0
    0|0
  • Komşunun kızına tecavüz ederim.

0|0
    1|3
    • sapıksın olum sen adam gibi cinayetini işle çok çok :D:D:D

• olum manyakmısın acayip şeyler sorup duruyorsn

0|0
    0|0
  • Zaten 1 ay sonra ölecem len. Başkalarını öldürüp de niye boşuna günah alayım :))

0|0
    0|0
    • bende nasılsa hapse girmeye vaktim olmayacak rahat rahat öldürürüm diye düşünmüştüm :D:D

• yahu ucunda hapis var diye mi adam öldürmüyorsunuz yani? oww çok korktum ben sendenn

• fulya sen neden korkuyorsunki trabzonda yaşamıyormusun sen :D:D

• kara liste çok kabarık

0|0
    0|0
  • Sakin bir yere yerleşir izivaya çekilir geçmişteki hatalırımı düşünürdüm kesinlikle.

0|0
    0|0
  • helva yaparım

0|0
    0|0
  • Aynı

0|0
    0|0
  • Su içerdim.

0|0
    1|0
  • o bir ayda burda hayran oldugun fulya61 i severdim