Bir Alex gider ama bir Alex gelmez. Fenerbahçeliler yazsın fütfen.

bir alex gider ama bir alex gelmez.bir kocaman gider bin kocaman gelirmi.yorum sizin .

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• 30 milyon taraftar sana sahip çıktı Aziz Başkan sen Bir oyuncuya sahip Çıkamadın! Biz 3 temmuzda değil bugün yıkıldık.

Girdiğin o fare deliği keşke son yuvan olsaydı. Aykut kocaMAL kına yerine kına gecesi düzenle anca keser seni.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Her yerde bir hiyaraşik bir düzen vardır,iç meselelerin ne oldugunu bilmeden yorum yapmak yargısız infaza girer,hak edene gereken deger verilmeli ama şımarmamalı,bir zamanlar oguz aykut ikilisi vardı,şimdi alex baroni ikilisi,yıllar sonra tarih tekerrür etti,bizler manevi tatminler üzerine sevdalıyız,futbolcular ise maddi tatminler üzerine,bir alex giderse biri daha gelir,heykeli dikilen bir kimse klüpten üstün olamaz,üstünlük taslayamaz,tehdit edemez,eger ki kangren parmaktaysa eli kesmeli,52000 kişilik bir sahada yürüyerek top oynanmaz,çok koşan ve düşünerek oynayan kazanır,evet aykut hocayı bende eleştirdiğim oluyor ama top oynaması gereken futbolcular,alex gibi biradam hocalık seviyesine geldi,hoca yalnışta taktik verse,oyunu okuyup kaptan olarak takıma sahip çıkmalıdır,emekli olma zamanını klüp belirlemeyecek kendi belirleyecek eger ki zorlanıyor kendine yol çizecek,klüp çizmemeli,buna futbolcu olanak vermemeli,

0|0
    0|0
    • üstad yürüyerek oynuyo dıyosun ama en az 30 metreden sutları var o kadar yakınlasması gerekmıyo yurudugu halde attıgı ara pasları asistleri görmedınmı hiç bunları neden yoksayıyosunuz.

• cevap vermeyeceğim.zaman verecek o cevabi.

• Alex gitmeliydi. ama bu şekilde degil.

0|0
    0|1
  • 36 Yaşına gelmiş bir futbolcu yedek bırakıldığı için Aykut'a laf atan adam futboldan anladığını söyleye bilirmi ? Artık gençlerin oynaması lazım yeni transferlerin oynaması lazım yıllardır Alex üzerine kadrolar kuruldu, yapılması gereken buydu.He, böyle üzücü bir şekilde bitmesi kötü oldu ama Alex inat etti sürekli kendisini sevenleri yönetime karşı gelmesi için kışkırttı yaptığı hataydı kendiside bilmeliydi ki bu yaştan sonra doğru düzgün koşamaz top çeviremez.

0|0
    0|0
    • artık aykut hoca üsveddeside kalamaz o kulüpte

• ama ziko yu hala seven bir taraftar var.

• Nerden bileceksin ? Olasılıklar üzerine konuşacaksan Yönetimi de seven var.

• Aykut kocaman kadar kıskanc adi bi adam görmedım ben 4 gol kalmıstı alexın onun rekorunu egale etmesı ıcın ama onun yuzunden gönderdıler adamı.Yazık oldu .

1|1
    0|0
  • Bu bir hakimiyet savaşıydı , şimdilik Aykut Hoca kazanmış gibi bir hava var ama unutulmamalıdır ki , Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir.

0|0
    0|0
    • bütün ülke görecek aykut ta gidecek bu sezon sonunda al başına çal aziz başkan

• Alex için yürüyüş düzenlense Galatasaray atkımla yanlarında olurum. NET.

0|1
    0|0
  • al işte günün 50. alex sorusu futbolcular gidici renkler kalıcıdır bu kadınlar hala bunu öğrenemedi bence sende alexle git brezilyaya mahrum kalmazssın hem

0|0
    0|1
    • rıdvan bile alexin arkasındaysa ki şu anda ntv den seyrediyorum.yorum sizin saygı duyarım.

• Alex in yolu açık olsun.. Sonuna kadar KOCAMAN diyorum. Aragones e otto bariç e löw e gösterdiğimiz sabrın 10 katını hakediyor KOCAMAN.

0|0
    0|1
  • niye fenerbahçeliler yazsın arkadaş ben trabzonsporluyum alex e böyle yapılmasına ben bile üzüldüm şahsen. ayıp bir vaka. aykut kocaman tecrübesiz birisi başka kulüplerde çalışıp öyle gelmeliydi.

0|0
    0|0
  • Aykut kocaman futbolcu iken alex kadar yararlı ve kraldı ali şen onu yolladı neden yolladı artık yaşlanmıştı ve gitmesi gerekiyordu alex artık frikik bile atamıyor gitmesi lazımdı yenı alex ocakta gelıyor herkes unutacak alex i bekleyın ve görün

0|0
    0|1
  • oyuncular teknik drektörler ve başkanlar gider.. klüb bakidir.. en doğrusuydu alexin gitmesi fazla naz yaptı

0|0
    0|1
    • yararlı olduğu dönemleri inkar edemeyiz:kesinlikle aykutlar çok bulunur.ama alex gibi oyuncular çok bulunmaz.

• bide bana sor .. bende sabhtan beri ruh gibiyim ama yönetimede kızamıyorum.. aykut alexi son 4 maçtır oynatıyo ama yinede yaranamadı adam

• sadece alex mi milyon eoroluk trensferler ne yapıyor.hepsi ruh gibi.hepsini alexmi etkiledi.hoca kendini yönetemiyorki.

• Bın Alex te geliiir, bin Kocaman da...Kjimler geldi, geçti, bu da gelir bu da geçer aldırma...

0|0
    0|0
  • Aleks fenerbahçenin üzerine çıkmaya başlamıştı. gitmeliydi...

0|0
    0|0
  • haksızlık yapıldı aykutunda vakti geç değil yarı devreye kalmaz gider.

0|0
    0|0
  • Alex eninde sonunda gidicekdi , bundan sonrasını düşünün

0|0
    0|1
  • Bir üye gider bin üye gelir banlayın şu fenevliyi.

0|0
    2|3
  • giden geri gelmez kesinlikle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• EFSANELER ÖLMEZ...

LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS & ALEX DE SOUZA... ;))

0|0
    0|0
    • ölmez asla.ama o güzel oyunundan biz mahrumuz artık.o hoca müsveddesinden nefret ediyorum artık.fenerbahçeli olmanın cezası bu kişilerin elinde olamaz.

• Alex geri gelecek ;))

• Bak beşiktalıyım ama Hak yiyemem Alex başka.

1|0
    0|0
    • gagiden sonra gönüllere taht kurmuş insan.keşke aykut müsveddesi gitseydi.

• Kocaman kıçına kına yaksın. Ağlattı Alex.. her zaman gönülerde o..

0|0
    0|0
Yükleniyor...