Acaba herkese mi aynı

Meraba arkadaşlar,üniversitedeyim ve sınıfa yeni bir çocuk geldi oldukça yakışıklı ve yaşça büyük ilk günden beri kaçamak bakışlarını görüyorum mesela bugün ben en arkadaydım o en önde sürekli arkaya dönüp baktı ama geçen gün tek boş yer benim yanım olmasına rağmen oturmadı, ayrıca öyle aman aman da güzel değilim sınıfta ilk dikkat çekicek kadar sizce herkese mavi boncuk dağıtıp kim çıkarsa bahtıma mı diyor,cevaplar için teşekkürler

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her iki türlüde olabilir. Bilmek için onu tanıyan birisiyle muhabbet etmen lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sevgili Gizli Kullanıcı gençliğinin verdiği heyecanla, çocuğun sana mavi boncuk verdiğini düşünmektesin lakin bırak mavi boncuğu sana tesbih imamesi bile vermemiş:) bu kadar ümit kırıcı olmak istemezdim ama olayı duygularınızdan sıyrılarak, bitaraf (objektif) değerlendirmenizin kanaati acizemce yerinde olduğunu düşünmekteyim.

0|0
    0|0
  • ilk günlerden piyasayı yokluyo anlaşılan eleman

0|0
    0|0
  • al sanan mavi boncuk hacı. git künye yap

0|0
    0|0
  • Biraz daha bekle ama soğutma kendinden. Kaçamak bakışlara devam. Cesaret topladığı an gelecektir yanına.

0|0
    0|0
  • Ne kadar güzelsin onu bilemicem ama dikkatini çektiğin belli.

0|0
    0|0
  • Oturmadıysa hoşlanıyor demektir. Ben olsam, bende hoşlandığım kızın yanına oturmazdım. Sebebini sorma. Kişiye göre değişir bu. Çocukta benim kafadan sanırım.

0|0
    0|0
  • ulaşılmaz gibi görün.Yüz verme.Eğer ilgisi varsa kendi yakınlaşır.

0|0
    0|0
  • kişilik yerinde değilse durum tabiki farklı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tecrübe ile sabittir özellikle üniversite yıllarında yakışıklı çocuklara ve masum görünenlere dikkat edin çünkü bunlar hep kız tavlama peşindedir dünya onların etrafında dönüyor zannederler

0|0
    0|0
Yükleniyor...