2 ayda fitness nisanim var acilll?

Arkadaslar mayista nisanim var iste bu 2 aylik surede fitnessa yazilicam fakat cok yogun oldugum için haftanin 2 gunu gidebilirim ancak. Sizce vucudum 2 ay icerisinde bir sekle girer mi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haftanda 2 gün ile 2 senede bilemedin 3 senede anca şekle girer

0|0
    0|0
    • Baklava yapacak degilim alla allaaa :D

• Heh şöyle yavv

• Ya da neyap biliyor musun koş 2 ay bolbol

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu çok mantıksız bir soru bu soruyada cevap verilmesini mantıksız buluyorum kimse senin suanki halini durumunu beslenme şeklini nasıl antreman yapacığını bilmeden yorum yapılması saçma olur ama azmedersen düzenlersen kendini iki günde kardiyo ağırlıklı antreman ve bir gün üst bir gün aşt çalışarak sonuç alırsın ama sihirbazlık bekleme hemen süper olmak bunlar yıllar süren ve uzun meşakatli bir yol yaşam tarzı değiştirmen lazım öyle olsaydı her spor salonuna giden iki ayda manken gibi çıkardı

0|0
    0|0
  • 2 gün kesinlikle boşa kürek çekmektir platesi dene. 3 güne çıkarırsan bir gün yapıp bir gün yapmazsan fayda görebilirsin. 'Kilo problemin yoksa sıkılaşmak için pilates daha etkili. Bir eğitmen olarak yazıyorum

0|0
    0|0
  • 2iyle bir halt olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Azıcık toparlarsın.

0|0
    0|0
  • evde yapabileceğin hareketler var onları uyumadan her gün yarım saat yap ama mutlaka ısın 5 dk öyle yap sonuç alırsın ayrıca pilates inceltir zayıflatmaz

0|0
    0|0
    • Fitness dedim ben pilates ne alaka pek anlayamadim:) zaten zayiflamak istemiyorum incelmek sıkılasmak istiyorum

• tamam yaa ne bağırıyonn 😌 fitnessı pilates diye okumuşum da istediğin sonuçları alırsın 😉

• Evet şekle girersiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...