Eski sevgili dramım.

Eski sevgilim bugün okula yeni sevgilisini getirmiş, bildiğim kadarıylada gayet iyiler. Bi kaç aydır birlikteler. Bugün onları gördüm. Gördüğümü bilip bilmediğini bile bilmiyodum. Akşam beni aradı ve bugün için kusura bakma dedi. Nedenini sordum. Beni gördüğünü biliyorum suratın asıktı onun için dedi. Yoo sana öyle gelmiş hem neden bunu bana söylüyosun ki dedim. O da çünkü sana değer veriyorum, benim yaptığım bişiyin seni üzdüğünü düşündüm o yüzden dedi. Bu mantıklı mı ? Neden söyle bişiy yapıp, bunu diyo ki yani.

Güncellemeler:
He bide.. Bana bide açıklama yaptı. Bu son seferdi zaten, bi daha gelmicek. Gidiyo falan dedi. Anlam veremedim.
Aslnda ben beynine reset attığını düşünüyorum. Çünkü ayrıldıktan sonra bana sayıp söven adamın böyle duyarlı davranması beni şaşırttı. :D
Beni yokluyo desem, bunu yapması bile saçma aslında. Çünkü sevgilsiyle mutlu yani biliyorum.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• hala içinde bişey kalmış mı ona karşı onu kontrol ediyo olabilir. bişey kalmışsa onu da ekmeanaan sıyırmaya hazırlanıyor

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kıskandırmak ıcınde yapıyor olabılır... ama dedıgı gıbıde olabılır deger verdıgı ıcın uzgunde gorduyse bunu paylaşmak ısteyebıır artnıyet arama fazlada kurcalama zaten eskıymıs zaten tekrar beraber olmak ıstemıyorsan

1|0
    0|0
  • hayırlısı be dölüm D:

1|0
    0|0
  • Yazık lan.

1|0
    0|0
  • yani iyi bi çocukmuş empati kurmuş

1|0
    0|0
  • adı üzerinde eski sevgili unutman lazım artık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yoklama yapmis gibi.

1|0
    0|0
  • ye ne düşündüğünü öğrenmeye calısıyor ya da deiği gibi deger veriyor.

1|0
    0|0
  • belki senn üzülüp üzülmeycğini görmek icin kızı getirms olabilir akıllı cockms vla

1|0
    0|0
  • Geçsin bu ayakları. Tepkini de yokluyor olabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...