Pro Fitness deneyimi olanlar bir bakabilirmi?

Arkadaşlar 18 yaşındayım. Boy 1.75/ 75 kiloyum vücut yağını yakmak için bugün gym salonuna yazıldım. Ağırlık kaldırıyorum çoğunlukla ama kaldırırken çok zorlandım kollarımı tam açamıyorum şu an kasılmalar var neden böyle oldu anlamıyorum. Bide ayrıyeten fazla ağırlıkta basamıyorum shoulderpress 15 kilodan fazlası beni öldürüyor millet 50-60 basıyor haliyle moralimi epey bozdu ve şimdiden soğudum bu spordan. Ne yapıcam bilmiyorum biri yardım etsin. :(

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen 15 le nie baslıosun yavaş biraz kardeşim agrılarda hamlamaktandr yavaş yavaş yap 4-5 ayda kendine gelirsin

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Stretch yapiyormusun? Dogru teknik kullanman gerekli, eger bilmiyorsan yardim al. Ve bide biceps mi calistirmak istiyorsun burada?

0|0
    0|0
  • Moralinizi bozmanıza gerek yok. devam edin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zorlama ilk etapta millete bakma sen zorlamsın eklemleri yeterince oyuzden açamıyosum zaten vucut zamanla alısıcak ağırlığın artıcak skatlıkların geneli milletle kendini yaırtdığından oluyo zaten

0|1
    0|0
  • Hocam, gözetmen eşliğinde yapsaydın. Korkma hamlanmışsindir. Ama başlangıçta Çok zorlama kendini. Şunu hayal et, 4 ay sabır İle Makina gibi vücudun Olacak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...