Macfit hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar Ümraniye Metrogarden avm içindeki macfit e yazılmayı düşünüyorum sizce iyi bir salonmudur özellikle salona gidenlerin cevaplarını merak etmekteyim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Macfit ler çok kalabalıktır mesela benim salon
    İncirli ömür Plaza , salon da 4 bin üye var
    Tabi onların çoğu spora gelmiyor.
    Yeni başlıyorsan Macfiti tavsiye etmem çünkü hocalar ve tecrübeli sporcular seninle ilgilenmez
    Tek başına calismaya çalışırsın

0|1
    0|0
    • küçüklüğümden beri sporla haşır neşirim ama ilk defa fitness yapacağım, vücutta fena değil sorun olur mu ki.

• Sen gider yardım istersen geri çevirmenler seni

• İyi öyleyse sorun yok. ilgin için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazılmadan önce git gör.

0|1
    0|0
    • gittim gördüm gayet modern bir yer fazla kalabalıkda değil internette hocalarının da ilgili olduğu yazılmıştı bir yerde. Birde sizlerin görüşünü alayım dedim siz gittiniz mi herhangi bir şubesine?

Erkekler Ne Diyor 2

• macfit yazısını gördüğün yerde kaç, rezalet bir işletme yapısına sahip. ayrıca sporu o tip yerlerde öğrenemezsin gidip merdivanaltı bir yere yazıl

0|1
    0|0
    • sporda yeni değilim işten sonra gidip bir program dahilinde çalışmamı yapıp evin yolunu almak benim amacım 2 yıldır kendim hafif programlar yapıyordum kendime ama olmuyor öyle ev her zaman müsait olmaz, evde çalışmak istemezsin yarın çalışırım dersin gibi şeyler yüzünden salona yazılıcam önceden pek vücut geliştirme salonuna gitmedim ancak boks yaparken ağırlık çalışmaları için karşımızdaki tanıdık vücut geliştirme salonuna gidiyorduk onun dışında hiç gitmedim.
      Bu durumda da sorun olur mu?

• mac fit başlı başına sorun onun dışında her yere git ama oraya gitme bence

• yahu arada kaldım şimdi bak benim çevremde de pek iyi spor salonları yok. Neyse zaten kadınlar gününe özel 8 marta kadar üyelik ücreti alınmayacak bir deneyeyim bari her şube aynı değildir hem.

• Avm içindeki yerler kalabalık olur genelde o oyuğunlukta terin soğumadan alet bulabilir misin bilmiyorum ama sabah erken saatlerde genelde boş olur

0|1
    0|0
    • ben oraya uğradım akşam 6 gibi olmasına rağmen pek kalabalık değildi idealdi yani

• Belli bir süre sonra dolma riski çok fazladır ama konfor ve aletler bakımından çok iyidir bir de yıllık kayıt yaptırırsan çok fazla kar elde edersin

• İlk önce bir aylık deneyeyim ne olur ne olmaz çok memnun kalırsam yıllık kayıt yaptırırım zaten.

Yükleniyor...